Ezt a pozíciót már betöltötték.

Legújabb kollégánk személyében Téged keresünk, ha

  • Rendelkezel Felelős műszaki vezető (FMV) jogosultsággal

  • Felsőfokú építész- és/vagy építőmérnöki végzettséggel rendelkezel (akár technikum)

  • Legalább 5 évnyi tapasztalat van a hátad mögött

  • Felhasználói szintű számítógép kezelési ismereteid vannak, így nem okoz gondot a Word és Excel használata, illetve az e-napló vezetése se

  • Magas szintű kommunikációs képességekkel rendelkezel

  • Erős szervező- és irányítókészségednek köszönhetően képes vagy kézben tartani a munkafolyamatokat

  • Problémamegoldó készséged nem ismer határokat

  • Az önálló munkavégzés az egyik erősséged

FONTOS, hogy projekt lévén meghatározott időre szól a munkaszerződés!

Mit kínálunk?

  • Szuper bérezést, akár 2 havi bónusszal kiegészítve

  • Céges telefont, laptopot, kijárásra céges autót (illetve saját autóra költségtérítést)

  • Céges rendezvényeket, csapatépítőket

  • Kiváló munkatársakból álló, összetartó szupercsapatot

  • Meghatározott időre szóló, stabil munkaszerződést

Milyen feladatok várnak rád?

  • Projektek elejétől a végéig történő levezénylése

  • Helyszínen való építésvezetés

  • Alvállalkozók menedzselése

  • A projekt folyamatos ellenőrzése annak előrehaladtával

  • Építési napló vezetése

Amivel már Neked nem lesz feladatod:

  • Projektadminisztráció

  • Tendereztetés

Hogy merjünk tovább álmodni, szükségünk van Rád is!
Jelentkezz most!

Csapatmunka a sikereink alapja

A tapasztalt szakembereink alapos ismerete és fiatal tehetségeink kreativitása és energiája olyan munkakörnyezetet teremtenek, amelyek arra ösztönzik munkatársainkat, hogy folyamatosan fejlesszék tudásukat és sikeresek legyenek.

Mindig egy lépéssel előrébb

A hosszú távú terveinkre összpontosítva csapatunk arra törekszik, hogy már akkor tudjuk ügyfeleinknek biztosítani a számukra legjobb megoldást, mielőtt megkérdeznénk őket. Ehhez tapasztalt, felkészült, naprakész tudással rendelkező munkatársakra van szükségünk.

Építésvezető – Budaörs

Kik vagyunk?

A White Star magyarországi leányvállalata, a White Star Real Estate Kft. már több mint két évtizede dinamikusan növekszik az ingatlanokhoz kapcsolódó megoldások piacán.
Mindenkor a legjobb, legmagasabb színvonalon nyújtunk ügyfeleinknek megoldásokat.
Sikereink az elkötelezett, tehetséges és kreatív munkatársainknak köszönhető, akik sosem állnak meg a kielégítő megoldásoknál, felülmúlva ügyfeleink várakozásait, igényeit is.

Ha Te is úgy érzed, hogy Nekünk egymásra van szükségünk,

xyz-ihs snippet="urlap-konyvelo-13ker"

Ha a jelentkezésed alapján jó esélyed van a pozícióra, akkor  pár napon belül felhívunk a megadott elérhetőségeden (ha nem feleltél meg, arról email-ben értesítünk)

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658