Project Description

Projekt alapú megbízással keresel munkát, ahol akár még hosszú távra is elköteleződhetsz?

Rendelkezel emelt szintű szakképesítéssel, amelyhez társul 5+ év építésvezetői tapasztalat?

Nem okozna gondot az angol nyelven történő kapcsolattartás a kivitelezővel?

Akkor csatlakozz a 40 éves múlttal rendelkező építőiparban tevékenykedő, illetve építészeti tűzvédelemmel foglalkozó cégünkhöz Építésvezetőnek!

A megbízás ugyan határozott időre szól, de nem zárkózunk el a hosszú távú együttműködéstől sem!

MIÉRT ÉRDEMES HOZZÁNK JÖNNÖD?

Részletek:

Munkaidő:

7:00-17:00

(1 éves projekt)

Szükséges:

Emelt szintű szakképesítés

5+ év szakmai tapasztalat

Tárgyalóképes angol nyelvtudás

B kategóriás vezetői engedély

Precíz, pontos munkavégzés

Munkavégzés helye:

Tiszaújváros

Munkaidő:

7:00-17:00

Szükséges:

Már várunk Téged! Jelentkezz!

Mit kínálunk?

  • Projektalapú munkalehetőséget egy stabil, elismert piaci szereplőnél (ahol akár el is helyezkedhetsz)

  • Kimagasló fizetést

  • Változatos, kihívásokkal teli munkát

  • Kiemelkedő szaktudású csapat támogatását

Téged keresünk, ha rendelkezel:

  • Emelt szintű szakképesítéssel

  • 5+ év gyakorlattal

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudással

  • B kategóriás vezetői engedéllyel

  • Következetes, megbízható jellemmel

Előnyt jelent, ha:

  • Számlaképes vagy

  • Német nyelvtudással is rendelkezel

Milyen feladatokkal szeretnénk megbízni Téged?

  • Munkavégzési engedélykérések, azok folyamatos ellenőrzése

  • Kapcsolattartás a művezetővel

A következők betartatása:

      • Dolgozók koordinálása, ellenőrzése
      • Erőforrásmenedzsment (munkaerő, anyag – legyenek és jó helyen legyenek)
  • Kapcsolattartás a munkavédelmi szakemberrel

  • Idődiagram betartása, határidők betartatása

  • Értékelők, beszámolók készítése, ismertetése

Jelentkezz, tűzzünk ki együtt újabb, merészebb célokat, és valósítsuk is meg azokat!

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658