Project Description

Tisztában vagy vele, hogy milyen a klasszikus értékesítői tevékenység?

Nem csak reméled, hogy vásárolnak Tőled, hanem Neked köszönhető?

A jó kommunikációdnak köszönhetően az adott tanácsok célba is érnek?

27 éve fennálló és növekvő építőanyag kiskereskedelmünk keresi új építőanyag értékesítő munkatársát!

MIÉRT ÉRDEMES HOZZÁNK JÖNNÖD?

Részletek:

Munkaidő:

H-P 07:00-17:00
Szombat 7:00-12:00
(csak minden második szombat!)

Szükséges:

Min. középfokú végzettség

2-3 év értékesítői tapasztalat

Vevőközpontú szemlélet

Kommunikatív, kedves, empatikus jellem

Jó konfliktuskezelés, illetve konfliktustűrő képesség

Gyors problémamegoldó készség

Munkavégzés helye:

Budapest XXIII. kerület

Amit biztosítunk:

  • korrekt fizetést

  • teljes bejelentést

  • munkavégzéshez szükséges eszközöket (szgép, telefon)

  • stabil hátteret

Téged keresünk, ha rendelkezel:

  • Min. középfokú végzettséggel

  • 2-3 év értékesítői tapasztalattal

  • Vevőközpontú szemléletmóddal
  • Kommunikatív, kedves, empatikus jellemmel
  • Jó konfliktuskezelés, illetve konfliktustűrő képességgel
  • Gyors problémamegoldó készséggel

Mik lesznek a feladataid?

  • Előző napi rendelések kiadása a gépkocsivezetőknek

  • Vásárlókkal kapcsolatos teendők ellátása

  • Pénzkezelés (saját kassza), pénztárnyitás, -zárás

  • Készlet-, raktárkészlet figyelés

  • Anyagmozgatás a számítógépes rendszeren keresztül

Előnyként vesszük, ha rendelkezel:

  • Kereskedelmi végzettséggel

  • Anyagismerettel

Ha a fent leírtak igazak Rád, várunk csapatunkba.

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658