Prémium termékekkel szeretnél bizniszelni a B2B szektorban?

Kész adatbázisból és saját időbeosztás, útiterv szerint végeznéd a dolgod?

A vevőkör megismeréséig sem szeretnél a jutalék hiánya és az alacsony alapbér áldozatává esni?

Közel 30 éve töretlenül működő és fejlődő fémáru, szerelvény, fűtési berendezések  nagykereskedelmével foglalkozó cégünk keresi gépész végzettséggel rendelkező munkatársát Értékesítő pozícióba!

MIÉRT ÉRDEMES HOZZÁNK JÖNNÖD?

Részletek:

Munkaidő:

Saját időbeosztás
(Törzsidő 7:30-16:00)

Szükséges:

Gépész technikus/vegyész/ipari gépész végzettség

Legalább 3 év értékesítői tapasztalat

Ipari-műszaki gépész termékekben való jártasság

Leellenőrizhető meglévő kapcsolatrendszer az ipari szektorban

Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Erős kommunikációs készségek

Jó problémamegoldó képesség

B kategóriás vezetői engedély

Munkavégzés helye:

Zala és Veszprém megye

Mégsem Neked való ez az állás? Oszd meg barátaiddal, és segíts Nekik jó munkát találni!

Messenger

Gmail

Mit kínálunk?

  • Az első évben fix alapbért
    (így az ügyfélkör megismeréséig sem kell az alacsony jutaléktól tartanod!)

  • Önkéntes nyugdíjpénztárat

  • Stabil, fejlődő munkahelyet

  • Rendszeres továbbképzéseket

  • Családbarát munkahelyet

  • Céges telefont, laptopot és autót (személyes használatra is)

Milyen feladatok társulnak a pozícióhoz?

  • Prémium ipari termékek és szerelvények értékesítése

  • Aktív vevőkör megtartása és felfejlesztése

  • Passzív ügyfélkör felélesztése

  • Új vevők felkeresése

  • Termékbemutatók, rendezvények szervezése

  • A munkavégzéshez szükséges adminisztráció önálló elvégzése

  • Prémium kategóriás termékeink sikeres értékesítése, ezen folyamat lekövetése, és napi riportok készítése

  • Úti elszámolás elkészítése számítógépes rendszerben

Te vagy a mi emberünk, ha

  • Rendelkezel gépész technikus/vegyész/ipari gépész végzettséggel

  • Járatos vagy ipari-műszaki gépész termékekben

  • Legalább 3 év értékesítői tapasztalattal rendelkezel

  • Van (leellenőrizhető) meglévő kapcsolatrendszered az ipari szektorban

  • Felhasználói szintű számítógépes ismereteid vannak

  • Erős kommunikációs készségekkel vagy megáldva

  • Még mindig érzel vágyat a tanulás és fejlődés iránt

  • Jó a problémamegoldó képességed

  • Van B kategóriás vezetői engedélyed

Előnyként vesszük:

  • Angol és/vagy német nyelvtudást

  • Olajipari kapcsolatrendszert

HA ÚGY ÉRZED TÉGED KERESÜNK, JELENTKEZZ A LENTI ŰRLAPON!

Ha a jelentkezésed alapján jó esélyed van a pozícióra, akkor  pár napon belül felhívunk a megadott elérhetőségeden (ha nem feleltél meg, arról email-ben értesítünk)

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658