Project Description

Úgy gondolod, hogy jól értesz a vásárlók nyelvén?
Jól átlátod a munkafolyamatokat, esetleg azok megszervezéshez is van érzéked?
Kiváló vezetői képességekkel rendelkezel, és ki is próbálnád magad?

Több mint 25 éves vasalatok forgalmazására szakosodott vállalatunkhoz keresünk Üzletvezetőt!

MIÉRT ÉRDEMES HOZZÁNK JÖNNÖD?

Részletek:

Munkaidő:

H-Cs:   8:00-16:30
P:   8:00-15:30

Szükséges:

Min. középfokú végzettség

Asztalos, ablakgyártó, ajtógyártó vasalatok ismerete,
vagy 3-5 éves kereskedelmi, üzletvezetői tapasztalat

Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Word, Excel)

Önálló, tervszerű, precíz munkavégzés

B kategóriás jogosítvány

Erkölcsi bizonyítvány

Referencia

Munkavégzés helye:

Budapest IV. kerület

Úgy érzed ezt az állást Neked találták ki? Csatlakozz TE is csapatunkhoz!

Mégsem Neked való ez az állás? Oszd meg barátaiddal, és segíts Nekik jó munkát találni!

Messenger

Gmail

Mit kínálunk?

  • Kiemelkedő fizetést

  • Határozatlen idejű munkaszerződést

  • Jó megközelíthetőséget tömegközlekedéssel, illetve ingyenes parkolást

  • Stabil, fejlődő munkahelyet

  • Különböző tanfolyamokat, termékismereti tréningeket

  • Családias munkahelyet

  • Céges telefont

Milyen feladatok társulnak a pozícióhoz?

  • Árufogalmi tevékenység megtervezése, szervezése, ellenőrzése

  • Gondoskodás az üzlet zavartalan működéséről

  • Kitűnő vevőkezelés

  • Az áruforgalmi tevékenységet segítő környezet megteremtése

  • A legkedvezőbb áruösszetétel kialakítása

  • Az árumozgások figyelése, gondoskodás az optimális készlet kialakításáról

  • Napi kapcsolat a partnerekkel

  • Napi részvétel a vevők kiszolgálásában

  • Az eladók beosztásának elkészítése, motiválása, ellenőrzése

  • Költséghatékony, gazdaságossági szempontok figyelembe vétele

  • Az eladók (3 fő) beosztásának elkészítése, motiválása, ellenőrzése

  • Pénzkezelés, és annak ellenőrzése

  • Hatékony marketing és PR tevékenység

Te vagy a mi emberünk, ha

  • Rendelkezel min. középfokú végzettséggel

  • Van asztalos, ablakgyártó, ajtógyártó vagy 3-5 éves kereskedelmi tapasztalatod

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel (MS Word, Excel)

  • Önálló, tervszerű, precíz munkavégzés jellemez

  • Képes vagy motiválni a dolgozókat

  • Fel tudsz mutatni erkölcsi bizonyítványt

  • Referenciával is rendelkezel

Előnyként vesszük:

  • Felsőfokú kereskedelmi végzettséget

  • Angol nyelvtudást

HA ÚGY ÉRZED TÉGED KERESÜNK, JELENTKEZZ A LENTI ŰRLAPON!

Hogyan zajlik a kiválasztás?

Töltsd ki az űrlapot, kövesd az ottani utasításokat

A jelentkezésed elküldése után kapsz egy visszaigazoló email-t.

Ha a jelentkezésed alapján jó esélyed van a pozícióra, akkor  pár napon belül felhívunk a megadott elérhetőségeden (ha nem feleltél meg, arról email-ben értesítünk)

Sikeres elbírálás esetén egy rövid, 20-30 perces személyes interjún veszel részt, hiszen fontos, hogy megismerjük egymást.

Ha az interjút követően szimpatikusak vagyunk egymásnak, akkor másnap már kezdhetsz is! (ha előző munkahelyeden köt a felmondási idő, akkor ezt is figyelembe tudjuk venni.)

Ha bármi kérdésed van, keress fel minket elérhetőségeink egyikén:

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658