Ezt a pozíciót már betöltötték.

Gyógyszertári informatikai rendszerek fejlesztésével foglalkozó cég keresi új gyógyszertári szakasszisztens kollégáját!

Hogy merjünk tovább álmodni, szükségünk van Rád is!

Mit kínálunk?

  • Stabil vállalati hátteret és hosszú távú munkalehetőséget

  • Folyamatos képzéseket

  • Fejlődési lehetőséget

  • Törzs munkaidőt (H-P 8:00-16:30)

  • Családias légkört

  • Légkondi, ingyen kv, kulturált környezet, konyha, zuhanyzó

Mivel fogsz foglalkozni nálunk?

Munkakörnek megfelelően:

  • A folyamatos fejlesztés alatt álló szoftver tesztelése
  • Cikktörzs rendbetétele, és rendben tartása

  • Rendelési metodika kidolgozása

vagy

  • A szoftver átállásának napján a folyamat menedzselése a kirendeltségen

  • Átállás utáni betanítás, oktatás

Te vagy a mi emberünk, ha

  • Gyógyszertári szakasszisztens végzettséggel rendelkezel

  • Rendelkezel 2-3 év tapasztalattal ezen a területen

  • Otthonosan mozogsz az informatika világában

  • Nyitott, a tanulásra hajlandó vagy

  • Erős kommunikációs készséggel vagy megáldva

  • Precíz, ugyanakkor higgadt személyiség vagy

Aminek külön örülnénk:

  • QB-Pharma rendszerismeret

  • B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat

Ha a jelentkezésed alapján jó esélyed van a pozícióra, akkor  pár napon belül felhívunk a megadott elérhetőségeden (ha nem feleltél meg, arról email-ben értesítünk)

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658