Project Description

Ezt a pozíciót már betöltötték.

MIÉRT ÉRDEMES HOZZÁNK JÖNNÖD?

Részletek:

Munkaidő:

H-Cs: 8:00-16:30
P: 8:00-14:00

Szükséges:

Mérlegképes könyvelő végzettség

Szakirányú végzettség

Munkavégzés helye:

Kecskemét

Amit biztosítunk:

  • Hosszútávú, stabil munkalehetőséget
  • Szakmai továbbképzések támogatását
  • Kényelmes és modern munkakörnyezetet
  • Barátságos munkahelyi légkört

Téged keresünk, ha

  • Mérlegképes könyvelő vagy

  • Rendelkezel szakirányú végzettséggel

Mik lesznek a feladataid?

Előnyként vesszük, ha:

  • Kapcsolattartás a cégek főkönyvelőivel

  • Jogszabályok követése

  • Rendelkezel egyetemi/főiskolai végzettséggel

  • 3+ év szakmai tapasztalatod van

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658