Project Description

Olyan munkahelyet keresel, ahol végre teljes bejelentés mellett dolgozhatsz?
Nem akarsz a végeláthatatlan túlórák miatt aggódni?
Lendületes, fiatalos csapatra vágysz egy dinamikusan fejlődő vállalatnál?

Akkor várjuk jelentkezésed, ugyanis…

Generálkivitelezéssel foglalkozó budapesti cégünk új Hidegburkoló munkatársat keres!

MIÉRT ÉRDEMES HOZZÁNK JÖNNÖD?

Részletek:

Munkaidő:

8:00-17:00

Szükséges:

Legalább 3 év tapasztalat
B kategóriás jogosítvány
Jó fizikai erőnlét

Munkavégzés helye:

Budapest XIV. kerület

Amit biztosítunk:

  • Biztos állást

  • A munkavégzéshez szükséges tanfolyamok támogatását

  • Céges telefont

  • Fiatalos, családias munkahelyet

Téged keresünk, ha rendelkezel

  • Legalább 3 év tapasztalattal (de minél több, annál jobb 🙂 )

  • B kategóriás jogosítvánnyal

  • A munkavégzéshez szükséges fizikai adottságokkal

Mik lesznek a feladataid?

  • Irodaterületeken vizesblokkok kiépítése, karbantartása

  • Kereskedelmi ingatlanokban hidegburkolás (padló- és oldalburkolat)

Ha úgy érzed a fenti pozíciót Neked találták ki, jelentkezz még ma!

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658