Rendelkezel hűtő- és légtechnikai rendszerszerelő végzettséggel és F-gáz képesítéssel?
A papírokhoz több évnyi szakmai tapasztalat is társul?
Úgy gondolod beleillenél fiatalos és lendületes csapatunkba?

Akkor várjuk jelentkezésed, ugyanis…

Generálkivitelezéssel foglalkozó budapesti cégünk új klímaszerelő munkatársat keres!

MIÉRT ÉRDEMES HOZZÁNK JÖNNÖD?

Részletek:

Munkaidő:

8:00-17:00

Szükséges:

Szakirányú végzettség
Legalább 1-2 év tapasztalat
F-gáz képesítés
Megfelelő fizikum
B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye:

Budapest XIV. kerület

Amit biztosítunk:

  • Általad választott szerszámokkal felszerelt céges autót

  • Segédet a feladatok elvégzéséhez

  • Céges telefont

  • A munkavégzéshez szükséges tanfolyamok támogatását

  • Fiatalos, családias munkahelyet

Téged keresünk, ha rendelkezel

  • Szakirányú végzettséggel

  • Legalább 1-2 év tapasztalattal

  • F-gáz képesítéssel

  • A munkavégzéshez szükséges fizikummal

  • B kategóriás jogosítvánnyal

Mik lesznek a feladataid?

  • Ipari klímák telepítés és szervizelése

  • Garanciális javítása

Előnyként vesszük:

  • A minél több tapasztalatot

  • Alpin technikában való jártasságot

Ha úgy érzed a fenti pozíciót Neked találták ki, jelentkezz még ma!

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658