Ezt a pozíciót már betöltötték.

Több, mint egy évtizedes múltra visszatekintő irodánk évek óta töretlenül fejlődik, így hosszútávú munkalehetőséget kínálunk!

Családias és érdekes légkör

Találkozz naponta izgalmas és érdekes emberekkel, ötletekkel, találmányokkal! Kreatív és agilis embereknek segítünk megvalósítani álmaikat. Jól hangzik?

Kiváló és biztos munkakörülmények

Időben érkező, korrekt fizetés, pontos munkaköri feladatok. Hosszú távra keressük az új csapattagunkat!

Téged keresünk, ha

Szeretnél egy biztos munkahelyen, jó körülmények között egy vidám, fiatalos csapat része lenni

Pontos vagy és lehet rád számítani

Szeretsz olyanokkal dolgozni, akik imádják a munkájukat

Szereted, ha az irodában barátságos, családias a hangulat

Ügyfeleink száma egyre nő ezért keresünk egy új tagot, aki erősíti csapatunkat!

Mit kínálunk?

Korrekt és pontosan érkező fizetést

Szakmai iránymutatást egy dinamikusan fejlődő piacon

Biztos pozíciót egy jó hangulatú, lendületes csapatban

Folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget

BKK bérletet

Követelmények

  • Középfokú végzettség

  • Angol nyelvismeret (írásban és szóban)

  • Adminisztrációs gyakorlat

  • Számítógépes gyakorlat (nyomtatás, Office programcsomag, online ügyintézési felületek használata)

  • Talpraesettség, határozottság

  • Kiváló helyesírás

  • Kiváló kommunikációs képesség (ügyfelekkel, hivatalokkal való levelezés, telefonálás)

Feladataid lesznek

  • Ügyfelek adatainak rögzítése CRM rendszerben

  • Iroda napi működésének biztosítása (számlák kezelése, irodaszerek rendelése stb.)

  • Szakértőink munkájának támogatása

  • Hivatalokkal történő levelezés

  • Telefonos, mail-es kapcsolattartás az ügyfelekkel

  • Iratok dokumentumok kezelése, rendszerezése

Szaktanácsadással foglalkozunk, és nagyon büszkék vagyunk rá, hogy az évek során már több ezer ügyfelünknek segítettünk!

Légy része csapatunknak! Jelentkezz most a pozícióra!

xyz-ihs snippet="urlap-konyvelo-13ker"

Ha a jelentkezésed alapján jó esélyed van a pozícióra, akkor  pár napon belül felhívunk a megadott elérhetőségeden (ha nem feleltél meg, arról email-ben értesítünk)

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658