Project Description

Ezt a pozíciót már betöltötték.

Már több mint 15 éve működő német-magyar tulajdonú, reklám és médiával, illetve szoftverfejlesztéssel foglalkozó vállalatunk Németországba keres több, különböző szintű szaktudással és tapasztalattal rendelkező J2EE szoftverfejlesztőt.

MIÉRT ÉRDEMES HOZZÁNK JÖNNÖD?

A pozíció részletei:

Szükséges nyelvtudás:

német- társalgási szint

Bérezés:

tapasztalattól függően 50-70/óra

Munkavégzés helye:

Nürnberg

Szükséges tapasztalat:

Több embert is keresünk a kezdőtől egészen a senior szintig

Kiemelkedő németországi projekt

Egy meglévő integrált webes szolgáltatási portál fejlesztése képezi a feladat központi elemét. Fontos a Corporate Design és más köré épülő szolgáltatások és szervizek integrálása az infrastruktúra és további környezeti komponensek figyelembevételével.

Úgy érzed indulhat a csapatmunka? Csatlakozz TE is csapatunkhoz!

Mit kínálunk a munkádért?

  • Tapasztalattól függően €50-€70/óra bérezést. A havi bérezés ~ €6.650 – € 9.300

  • Rugalmas munkaidőt (a havi ledolgozandó maximális óraszám 133 óra, így általában a péntekek szabadok)

  • Fejlődési és előmeneteli lehetőséget

  • Hosszú távú munkalehetőséget

  • Belső és külső képzéseket

  • Barátságos és összetartó munkatársakat

  • Modern és ideális, munkaállomást

  • Igényes szakmai környezetet

  • Java megoldások tervezése, implementálása és tesztelése

  • Szervezetkritikus szoftverek koncepcionálása

  • IT applikációs környezet továbbfejlesztése

  • Projektcsoportok támogatása

Milyen feladatok várnak rád?

Te vagy a mi szakemberünk, ha:

  • Társalgási szinten beszélsz németül

  • A következő ismeretekkel rendelkezel:

    • Java 6/7
    • Szoftverdokumentálási metódusok
    • XML, HTTP, Webservicek, SOA és REST
  • Java framework tapasztalatod is van

  • GIT / JIRA

  • JSON, JDBC

  • SOLARIS, Windows, Linux

  • Clean Code development, Pair programming, continious integration, refactroing, test driven development és hasonló metódusok

  • RDBMS (Informix, Oracle, MS-SQL Server)

  • Unit test, performance test metódusok

Te vagy a csúcsjelölt, ha az előzőeken túl a következők valamelyikének ismeretével is rendelkezel

Kik vagyunk mi?

A Orion Media Agency már 15 éve működik a média- és reklámiparban Németországban és Magyarországon működő, részben magyar tulajdonú cég vagyunk. 2012 óta foglalkozunk németországi tranzíciós, transzformációs projektekkel és szoftverfejlesztéssel.

Saját szoftverek fejlesztése mellett, számos ügyfélprojektben veszünk részt.

xyz-ihs snippet="urlap-konyvelo-13ker"

Ha a jelentkezésed alapján jó esélyed van a pozícióra, akkor  pár napon belül felhívunk a megadott elérhetőségeden (ha nem feleltél meg, arról email-ben értesítünk)

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658