Ezt a pozíciót már betöltötték.

Telekommunikációs eszközök, routerek, kábelmodemek, Set-Top boxok javításával és felújításával foglalkozó vállalatunk keresi legújabb elektromos technikus munkatársát.

Jelentkezz még ma, légy a legújabb munkatársunk!

A hűséget és teljesítményt elismerjük

Az új és régi kollégáinkat folyamatosan motiváljuk, hogy egyre jobbak legyenek. Cserébe magasabb javadalmazást, még tekintélyesebb cafeteria juttatásokat és szakmai megbecsülést kínálunk.

Mit kínálunk?

Milyen feladatokat kell ellátni?

  • Kiemelkedő munkabért és cafeteria juttatásokat

  • Szükség esetén szállást is tudunk biztosítani

  • Jelenléti bónuszt

  • Teljesítménybónuszt és műszakpótlékot

  • Ideális munkakörülményeket

  • Munkavégzéshez szükséges felszereléseket

Telekommunikációs eszközök, routerek, kábelmodemek, Set-Top boxok:

  • Javítása

  • Felújítása

  • Eszközök és egységek ellenőrzése, azok esetleges hibáinak feltárásával

Te vagy a mi emberünk, ha:

Előnnyel indulsz, ha:

  • Középfokú elektronikai végzettséggel rendelkezel

  • A kapcsolási rajzok értelmezése nem jelent problémát

  • Alapfokon tudsz angolul, ismered, megérted a rövidítéseket és szakmai dokumentációkat

  • A hibakeresésben kiemelkedő elméleti és gyakorlati tudásod van

  • Már dolgoztál és szereztél szakmai tapasztalatot elektronikai termékek gyártásával és/vagy javításával foglalkozó cégnél

  • Híradástechnikai műszerész/technikus végzettséged van

Kik vagyunk mi?

A CTDI Inc. az Egyesült Államokban 1975-ben alapított telekommunikációs termékek, egységek nagytételes ellenőrzésével, javításával és felújításával, illetve logisztikával foglalkozó nemzetközi vállalat. Világszerte 90 üzemünkben, több mint 15500 munkatársunk van. Magyarországi leányvállalatunk már 1994 óta működik Budapesten.
Ügyfeleink olyan üzleti partnert keresnek, aki átfogó szolgáltatást tud nyújtani számukra. Az CTDI Kft. a legmagasabb színvonalú hibakeresési, javítási és logisztikai megoldásokat nyújtja.
Sikerünk részben ennek, részben pedig a kiváló, elkötelezett munkavállalóinknak köszönhető!

xyz-ihs snippet="urlap-konyvelo-13ker"

Ha a jelentkezésed alapján jó esélyed van a pozícióra, akkor  pár napon belül felhívunk a megadott elérhetőségeden (ha nem feleltél meg, arról email-ben értesítünk)

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658