Rendelkezel klímatechnikus vagy hűtő és légtechnikai rendszerszerelő végzettséggel?

Van tapasztalatod komplett ipari egységek, közületek és irodaházak klímatechnikai
telepítésében, karbantartásában, javításában?

Ipari hűtéstechnológiával foglalkozó cég
keresi
új ipari klímaszerelőjét!

MIÉRT ÉRDEMES HOZZÁNK JÖNNÖD?

Részletek:

Munkavégzés helye:

XI.kerület

Szükséges:

B kategóriás jogosítvány

hőszivattyú, folyadékhűtő, klímaszekrény szerelésében való  tapasztalat

ipari és precíziós szerviztechnikusi ismeretek

klímatechnikusi végzettség, hűtő- és légtechnikai rendszer szerelői tapasztalat

épületgépészeti anyagismeret, kalorikus gépészetben jártasság

Amit biztosítunk:

  • stabil munkahelyet

  • fejlődési lehetőséget

  • fiatalos csapatot

  • kiszámítható munkaidőt

  • munkaruhát

  • céges telefont, laptopot

  • céges autót

Téged keresünk, ha

  • rendelkezel hőszivattyú, folyadékhűtő, klímaszekrény szerelésében való tapasztalattal

  • ipari és precíziós szerviztechnikusi ismereteid vannak

  • van klímatechnikusi végzettséged, hűtő- és légtechnikai rendszer szerelői tapasztalatod

  • van épületgépészeti anyagismereted, kalorikus gépészetben szerzett jártasságod

Mik lesznek a feladataid?

Előnyként vesszük, ha:

  • ipari hűtéstechnika szerelés

  • klímaegységek telepítése

  • a berendezések karbantartása és javítása

  • hibaelhárításhoz és telepítésekhez szükséges anyagok helyszíni felmérése

  • napi szintű kapcsolattartás a szervizvezetővel

  • angol nyelvismerettel rendelkezel

  • van VRV rendszer ismereted és/vagy klíma telepítési tapasztalatod

Kik vagyunk?

Az AD Klíma Kereskedelmi és Szolgáltató Kft. új alapokat ad a klimatizálási igények kiszolgálásának. Több, Magyarországon a korábbiakban is jól ismert, illetve új, de Európa többi részén piacvezető légkondicionáló berendezéseket gyártó, és forgalmazó vállalat termékeinek kizárólagos képviseletét tudhatja a magáénak.

Egyéniség és precíz megoldás. Ezekkel a szavakkal jellemezhetjük munkánkat, mely során ügyfeleink igényei alapján választjuk ki az adott igényeknek legjobban megfelelő megoldást.

Ha szeretnél fejlődő csapatunkhoz tartozni, jelentkezz még ma!

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658