Rendelkezel elektroműszerész, elektrotechnikus, mechatronikai gépész technikus, PLC vezérlési ismeretekkel?
Ez csak előny!

Keressük lelkes és új szervizes – karbantartó kollégánkat!

Társaságunk nem csak sütőipari, cukrászipari és gasztronómiai gépek forgalmazásával, de az azokhoz kapcsolódó szervizmunkálatokkal és javításával is foglalkozik.

Mi pedig éppen ehhez keressük új szervizes-karbantartó munkatársunkat.

A berendezések működése Tőled függ!

MIÉRT ÉRDEMES HOZZÁNK JÖNNÖD?

Részletek:

Munkaidő:

Hétfő-péntek
8:00-16:00

Szükséges:

PLC vezérlési ismeretek előny

Releváns területről szerzett min. középfokú végzettség
(műszerész, elektroműszerész, géplakatos, stb.)
B kategóriás vezetői engedély
Jó kommunikációs készség
Precíz, igényes munkavégzés
Lelkiismeretes személyiség
Fizikai erőnlét

Munkavégzés helye:

Országos

Amit biztosítunk:

  • Versenyképes bért
  • Kiváló lehetőséget a fejlődésre!

  • Alapos szakmai képzést, betanítást

  • Bejelentett munkaviszonyt

  • Változatos munkakört
  • Céges telefont – a többi megbeszélés kérdése

  • A munkavégzéshez szükséges felszerelést

  • Összetartó csapatot

Feladataid lesznek:

  • A forgalmazott berendezések mechanikus és elektromos javítása
  • Gépfelújítások

Téged keresünk, ha rendelkezel:

  • Releváns területről szerzett min. középfokú végzettséggel (műszerész, elektroműszerész, géplakatos, stb.)

  • B kategóriás vezetői engedéllyel

  • Jó kommunikációs készséggel

  • Némi fizikai erőnléttel

  • Precíz, igényes munkavégzésre képes, lelkiismeretes személyiséggel

Előnyös számunkra:

  • Releváns tapasztalat

  • Angol és/vagy német nyelvismeret

  • Targoncavezetői engedély

  • Hegesztési ismereteid vannak

  • Élelmiszeripari területen szerzett gyakorlat

  • Targoncavezetői jogosítvány

Kik vagyunk?

Társaságunk sütőipari gépek, cukrászipari gépek, és gasztronómiai gépek forgalmazásával és ehhez kapcsolódóan e gépek szervizelésével, javításával foglalkozik. Cégünk elsődleges feladatának tekinti, a sütőüzemek, cukrászatok, szállodák, üzemi konyhák, vendéglátó ipari üzemek kiszolgálását, magas műszaki-, technológiai színvonalú, megbízható gépekkel, berendezésekkel, melyek a hazai szakemberek előtt már jól ismert, vezető nyugat-európai gyártók termékei.

Ha úgy érzed a fenti pozíciót Neked találták ki, akkor várjuk jelentkezésed!

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658