Ezt a pozíciót már betöltötték.

Ipari hűtéstechnológiával foglalkozó cég keresi új klímaszerelőjét!

MIÉRT ÉRDEMES HOZZÁNK JÖNNÖD?

Részletek:

Munkavégzés helye:

XI.kerület

Szükséges:

B kategóriás jogosítvány

hőszivattyú, folyadékhűtő, klímaszekrény szerelésében való  tapasztalat

ipari és precíziós szerviztechnikusi ismeretek

klímatechnikusi végzettség, hűtő- és légtechnikai rendszer szerelői tapasztalat

épületgépészeti anyagismeret, kalorikus gépészetben jártasság

Amit biztosítunk:

  • stabil munkahelyet

  • fejlődési lehetőséget

  • fiatalos csapatot

  • kiszámítható munkaidőt

  • munkaruhát

  • céges telefont, laptopot

  • céges autót

Téged keresünk, ha

  • rendelkezel hőszivattyú, folyadékhűtő, klímaszekrény szerelésében való tapasztalattal

  • ipari és precíziós szerviztechnikusi ismereteid vannak

  • van klímatechnikusi végzettséged, hűtő- és légtechnikai rendszer szerelői tapasztalatod

  • van épületgépészeti anyagismereted, kalorikus gépészetben szerzett jártasságod

Mik lesznek a feladataid?

Előnyként vesszük, ha:

  • ipari hűtéstechnika szerelés

  • klímaegységek telepítése

  • a berendezések karbantartása és javítása

  • hibaelhárításhoz és telepítésekhez szükséges anyagok helyszíni felmérése

  • napi szintű kapcsolattartás a szervizvezetővel

  • angol nyelvismerettel rendelkezel

  • van VRV rendszer ismereted és/vagy klíma telepítési tapasztalatod

Kik vagyunk?

Az AD Klíma Kereskedelmi és Szolgáltató Kft. új alapokat ad a klimatizálási igények kiszolgálásának. Több, Magyarországon a korábbiakban is jól ismert, illetve új, de Európa többi részén piacvezető légkondicionáló berendezéseket gyártó, és forgalmazó vállalat termékeinek kizárólagos képviseletét tudhatja a magáénak.

Egyéniség és precíz megoldás. Ezekkel a szavakkal jellemezhetjük munkánkat, mely során ügyfeleink igényei alapján választjuk ki az adott igényeknek legjobban megfelelő megoldást.

Ha szeretnél fejlődő csapatunkhoz tartozni, jelentkezz még ma!

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658