Project Description

Szívesen dolgoznál menő belvárosi környezetben?

Rendelkezel jogi egyetemi végzettséggel, illetve végrehajtói szakvizsgával?

Szeretnél egy fiatalos csapat részese lenni?

Akkor Téged keresünk!

Dinamikusan fejlődő, végrehajtási tevékenységekkel foglalkozó iroda keresi új végrehajtó-helyettes kollégáját!

MIÉRT ÉRDEMES HOZZÁNK JÖNNÖD?

Részletek:

Munkaidő:

H-P 7:30 – 16:00

Szükséges:

2-3 éves releváns munkatapasztalat

jogi egyetemi végzettség

végrehajtói szakvizsga

B kategóriás jogosítvány

magas szintű kommunikációs képességek

Munkavégzés helye:

IX. kerület

Amit biztosítunk:

  • teljes bejelentést

  • kiszámítható munkaidőt

  • fiatalos csapatot

  • dinamikusan fejlödő céget

  • belváros munkakörnyezetet

Téged keresünk, ha

  • van már legalább 2-3 éves releváns munkatapasztalatod

  • rendelkezel jogi egyetemi végzettséggel, valamint végrehajtói szakvizsgával

  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel

  • kimagaslóak a kommunikációs képességeid

  • tudsz csapatban dolgozni

  • precízen és pontosan végzed a munkád

Mik lesznek a feladataid?

  • végrehajtási ügyek intézése kezdetektől az eljárás végéig

  • az eljárás menetének teljes ismerete: a bejelentkezéstől az árverezésig

  • telefonos és személyes ügyfélkezelés

Kik vagyunk?

A Dr. Andris Ildikó Végrehajtó Irodája egy, a belvárosban elhelyezkedő, végrehajtási tevékenységekkel foglalkozó iroda. Kis létszámú fiatalos csapatunkba keressük új végrehajtó – helyettes kollégánkat!

Ha szeretnél fejlődő csapatunkhoz tartozni, jelentkezz még ma!

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658