Már az óvodában is a mérleg volt a jeled?
Olyan helyet keresel, ahol megtalálhatod végre az egyensúlyt?
A barátaid a precizitásodról ismernek fel téged?

Budapest II.kerületében működő könyvelő,bérszámfejtő és adótanácsadó irodánk keresi legújabb könyvelő munkatársát.

Ügyfeleink száma egyre nő és hosszú távon szeretnénk segíteni számukra, ezért keresünk egy proaktív, megbízható kollégát, aki ebben segíteni tud!

telefonos munkatárs

Mit kínálunk?

  • Kiemelkedő bérezést, 13. és 14. havi fizetéssel

  • Fejlődési és karrierlehetőséget

  • Belső és külső képzések támogatását

  • Kényelmes és modern munkakörnyezetet

  • Home office munkavégzés lehetőséget

  • Betanítást

  • Negyedévente céges csapatépítő rendezvényeket

  • Barátságos munkahelyi légkört

Mivel fogsz foglalkozni nálunk?

  • Ügyfelekkel történő kapcsolattartással, kommunikációval

  • Kontírozással

  • Könyveléssel

  • Az adatrögzítő munkatársak által megküldött adatok ellenőrzése

  • Közösségi áfa-összesítők, áfa-bevallások elkészítése

  • A partnercégek változásainak bejelentésével a hatóságok felé

  • KSH-bevallások készítésével

Te vagy a mi emberünk, ha

  • Rendelkezel vállalkozási mérlegképes könyvelői szakképesítéssel

  • Már van 1 év könyvelői tapasztalatod

  • Ügyfélorientál a gondolkodásod és kiválóan tudsz kommunikálni velük

  • A Word és Excel kezelése magabiztosan megy

  • Jól megy a csapatmunka, de a egyéni munkától sem ijedsz meg

Előnnyel indulsz, ha

  • Ismered és tudod kezelni a KulcsSoft, Flexium, Datamagic szoftverek valamelyikét

  • Társalgási szinten tudsz írni és beszélni angolul

Kik vagyunk?

Az Adóblog Kft. már lassan 10 éve foglalkozik könyveléssel. Tevékenységünk során minden ügyfelünknek a legmagasabb színvonalú szolgáltatást nyújtani.

Szolgáltatásaink a következőkre terjednek ki:

Teljeskörű könyvelésre, mikro-, kis- és középvállalatoknak
Felügyeleti könyvelésra, középvállalatoknak
Üzleti tanácsadásra
Adótanácsadásra
Bérszámfejtésra

Kontrollingra

Ha szeretnél a csapatunk tagja lenni, JELENTKEZZ MÉG MA!

Kérjük add meg adataidat, melyeken el tudunk érni a későbbiekben!

Kérjük, ezt a mezőt is legyen szíves kitölteni!
Kérjük, ezt a mezőt is légy szíves kitölteni!

A jelentkezés folytatásához kattints az "Adatok elküldése" gombra!

Az adatkezelési tájékoztatóban foglaltakat elolvastam, megértettem, és az "Adatok elküldése" gomb megnyomásával hozzájárulok ahhoz, hogy személyes adataimat a tájékoztatóban megjelölt célból és feltételekkel az ijob.hu kezelje.

Ha a jelentkezésed alapján jó esélyed van a pozícióra, akkor  pár napon belül felhívunk a megadott elérhetőségeden (ha nem feleltél meg, arról email-ben értesítünk)

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658