Project Description

Ezt a pozíciót már betöltötték.

Szeretném kipróbálni magam! Jelentkezem!

Ha úgy érzed, hogy az itthon nem elég, miért is ne próbálnád ki magad egy másik országban?

Mindössze 1000 km távolságra leszel, így nem kell magad mögött hagynod mindent. Nagyszerű lehetőség, hogy kielégítsd kalandvágyad, ugyanakkor tovább is gondolhatod, és új jövőképet is megfogalmazhatsz.

telefonos munkatárs

Mit kínálunk?

  • Szállást

  • Teljes bejelentést

  • Céges utaztatást

  • Betanítást

  • Munkaruhát

👉 2 fajta álláslehetőséget 👈

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Épületek kültéri takarítása magasnyomású mosóval

VAGY

  • Irodahelyiségek tisztán, rendben tartása

Minek kell megfelelned az állás betöltéséhez?

  • Középfokú végzettség szükséges

  • Rendelkezned kell vezetői engedéllyel

  • Elvárt a megfelelő kommunikációs készség

  • Legyen jó fizikai erőnléted

Mit tartunk szem előtt a kiválasztáskor?

  • A fentebb említettnél magasabb végzettség

  • Német nyelvtudást

  • Németországban szerzett takarítói munkatapasztalatot

Kik vagyunk?

Németország nyugati részén immáron 10 éve vezető szerepet betöltő, irodák, repterek, kertek, berendezések takarítására és tisztán tartására szakosodott Gallina Gebäudereinigung.

Innovatív ötletekkel, saját fejlesztésekkel és a bizonyos német minőséget nem meghazudtolva kívánjuk az ügyfeleink igényeit kielégíteni a mesterszintű 24/7 szolgáltatásunkkal.

Ezért várunk csapatunkba Téged!

xyz-ihs snippet="urlap-konyvelo-13ker"

Ha a jelentkezésed alapján jó esélyed van a pozícióra, akkor  pár napon belül felhívunk a megadott elérhetőségeden (ha nem feleltél meg, arról email-ben értesítünk)

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658