Lovász – Németországi sportlovardában

Lovász – Németországi sportlovardában2018-09-24T13:39:31+00:00

Project Description

Szereted a lovakat? Kipróbálnád magad külföldön? Európai bért szeretnél kapni?

Stabil nemzetközi háttérrel rendelkező prémium, versenysporttal foglalkozó istállónk lovászt keres Németországba!

Megbízható és motivált lovászunkat keressük sportlovaglással foglalkozó csapatunkba!

Magas bér, kiváló körülmények

Sportlovaglással foglalkozó egyesületünk prémium körülményeket kínál a sportolók és a dolgozók számára is. Egy tágas kétszintes, teljesen felszerelt házban történik az elszállásolás, és 2 autót biztosítunk a lovarda alkalmazottainak.
Ha fontos neked, hogy szavakban és fizetésben(1700-2000 Euró) is meghálálják a munkádat, akkor itt a helyed!

Kivel szeretünk együtt dolgozni?

Téged keresünk, ha

  • Van lovász tapasztalatod, szeretsz lovakkal foglalkozni
  • Legalább alapszinten beszélsz németül, vagy angolul
  • Hosszú távra keresel munkát
  • Szívesen dolgoznál külföldön (német-holland határ)
  • Igényes vagy a munkádra
  • Megbecsülöd magad és a munkahelyed
  • Fontos számodra, hogy korrekt körülmények között, korrekt bért kapj
  • Rendelkezel jogosítvánnyal
  • Szereted a fizikai munkát
  • Nem jössz zavarba, ha külföldiekkel kell megértetni magad

Fizetés, szállás

  • Magas fizetés: 1700-2000 Euró
  • Egy tágas kétszintes, teljesen felszerelt házban történik az elszállásolás
  • Közös konyha, wc, fürdő, nappali
  • ABC, Bank autóval 5 percre van
  • A közeli nagyváros Düsseldorf (600.000 lakos) 30 percre található

  • 2 autót biztosítunk a lovarda rendelkezésére, amit használhattok

Feladataid lesznek

  • Edzés előtt a lovak előkészítése (Bulid up)
  • Edzés után a lovak tisztítása (Clean up)
  • Istálló takarítás (Clear up)

  • A lovarda karbantartása(Clear up)
  • NEM kell edzést tartani, arra külön lovasedzőnk van!

Kik vagyunk?

Mi egy nemzetközi háttérrel rendelkező németországi istálló vagyunk. Fő tevékenységünk a sportlovaglás. Mind oktatásban, mind versenyzésben tevékenykedünk, lovardánk és lovaink a legmagasabb minőséget képviselik.

Ezért keresünk egy megbízható szakembert, aki segíti csapatunkat, hogy a nemzetközileg is elismert istállónk minden területen a legmagasabb színvonalon teljesíthessen.

Kérjük add meg adataidat, melyeken el tudunk érni a későbbiekben!

Kérjük, ezt a mezőt is legyen szíves kitölteni!
Kérjük, ezt a mezőt is légy szíves kitölteni!

A jelentkezés folytatásához kattints az "Adatok elküldése" gombra!

Hogyan zajlik a kiválasztás?

Töltsd ki az űrlapot, kövesd az ottani utasításokat

A jelentkezésed elküldése után kapsz egy visszaigazoló email-t.

Ha a jelentkezésed alapján jó esélyed van a pozícióra, akkor  pár napon belül felhívunk a megadott elérhetőségeden (ha nem feleltél meg, arról email-ben értesítünk)

Sikeres elbírálás esetén egy rövid, 20-30 perces személyes interjún veszel részt, hiszen fontos, hogy megismerjük egymást.

Ha az interjút követően szimpatikusak vagyunk egymásnak, akkor másnap már kezdhetsz is! (ha előző munkahelyeden köt a felmondási idő, akkor ezt is figyelembe tudjuk venni.)

Ha bármi kérdésed van, keress fel minket elérhetőségeink egyikén:

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658

Bezár