Project Description

Ezt a pozíciót már betöltötték.

Megbízható és motivált lovászunkat keressük sportlovaglással foglalkozó csapatunkba!

Magas bér, kiváló körülmények

Sportlovaglással foglalkozó egyesületünk prémium körülményeket kínál a sportolók és a dolgozók számára is. Egy tágas kétszintes, teljesen felszerelt házban történik az elszállásolás, és 2 autót biztosítunk a lovarda alkalmazottainak.
Ha fontos neked, hogy szavakban és fizetésben(1700-2000 Euró) is meghálálják a munkádat, akkor itt a helyed!

Kivel szeretünk együtt dolgozni?

Téged keresünk, ha

  • Van lovász tapasztalatod, szeretsz lovakkal foglalkozni
  • Legalább alapszinten beszélsz németül, vagy angolul
  • Hosszú távra keresel munkát
  • Szívesen dolgoznál külföldön (német-holland határ)
  • Igényes vagy a munkádra
  • Megbecsülöd magad és a munkahelyed
  • Fontos számodra, hogy korrekt körülmények között, korrekt bért kapj
  • Rendelkezel jogosítvánnyal
  • Szereted a fizikai munkát
  • Nem jössz zavarba, ha külföldiekkel kell megértetni magad

Fizetés, szállás

  • Magas fizetés: 1700-2000 Euró
  • Egy tágas kétszintes, teljesen felszerelt házban történik az elszállásolás
  • Közös konyha, wc, fürdő, nappali
  • ABC, Bank autóval 5 percre van
  • A közeli nagyváros Düsseldorf (600.000 lakos) 30 percre található

  • 2 autót biztosítunk a lovarda rendelkezésére, amit használhattok

Feladataid lesznek

  • Edzés előtt a lovak előkészítése (Bulid up)
  • Edzés után a lovak tisztítása (Clean up)
  • Istálló takarítás (Clear up)

  • A lovarda karbantartása(Clear up)
  • NEM kell edzést tartani, arra külön lovasedzőnk van!

Kik vagyunk?

Mi egy nemzetközi háttérrel rendelkező németországi istálló vagyunk. Fő tevékenységünk a sportlovaglás. Mind oktatásban, mind versenyzésben tevékenykedünk, lovardánk és lovaink a legmagasabb minőséget képviselik.

Ezért keresünk egy megbízható szakembert, aki segíti csapatunkat, hogy a nemzetközileg is elismert istállónk minden területen a legmagasabb színvonalon teljesíthessen.

xyz-ihs snippet="urlap-konyvelo-13ker"

Ha a jelentkezésed alapján jó esélyed van a pozícióra, akkor  pár napon belül felhívunk a megadott elérhetőségeden (ha nem feleltél meg, arról email-ben értesítünk)

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658