Project Description

Sziasztok!

Alig egy éves, ultramodern, tiszta, fűtött raktárunkba keresünk 2 új kollégát, kiemelt bérezéssel!

Mi egy folyamatosan bővülő, jól felszerelt műanyagipari cég vagyunk. Minőségi termékeinkre egyre nagyobb a kereslet, ezért keresünk kollégákat újonnan átadott raktárunkba!

Raktáros

MIT KÍNÁLUNK?

8 órás állás, bejelentett munka

Kiemelt bérezés, fizetett túlóra

NINCS hétvégi munkavégzés

Egy műszakban való munkavégzés

Új berendezések, targoncák

Pontos, időben érkező fizetés

Tiszta, fűtött munkakörnyezet

Biztonságos, új berendezések

Korrekt és jó hangulatú csapat

Tiszteljük és megbecsüljük a jó munkát

Fizetett betanítás a kezdeti időszakban

FELADATAID LESZNEK

A megrendelt áruk összekészítése a szállításhoz

Elektromos és gázüzemű (3,5 tonnás) targoncákkal nagy méretű (6 m-es) raklapok mozgatása

Szerszámkezelés

ELVÁRÁS

  • Szeress és akarj dolgozni

  • Alapos, precíz munkavégzés

  • Megbízhatóság

ELŐNYT JELENT

  • Targoncás jogosítvány

  • Raktárosi tapasztalat

  • Lapszabászati tapasztalat

  • Asztalos tapasztalat

  • B vagy C kategóriás jogosítvány

Kik vagyunk?

Magyarország meghatározó műanyagipari szereplői vagyunk. Magas minőségű, egyedi és szabványos, építészetben használt plasztikipari termékekkel foglalkozunk.

Kiváló csapatunknak és minőségünknek köszönhetően évről-évre növekszünk és nyereségesek vagyunk. Ennek következtében folyamatosan fejlesztjük cégünket. Külön büszkeség, hogy tavaly adtuk át legújabb, európai mércével is modern és fejlett raktárunkat.

Legyen végre egy biztos, jó állásod!

Kérjük add meg adataidat, melyeken el tudunk érni a későbbiekben!

Kérjük, ezt a mezőt is legyen szíves kitölteni!
Kérjük, ezt a mezőt is légy szíves kitölteni!

A jelentkezés folytatásához kattints az "Adatok elküldése" gombra!

Ha a jelentkezésed alapján jó esélyed van a pozícióra, akkor  pár napon belül felhívunk a megadott elérhetőségeden (ha nem feleltél meg, arról email-ben értesítünk)

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658