RAKTÁROS – BUDAPEST

RAKTÁROS – BUDAPEST 2018-07-18T12:01:14+00:00

Project Description

Sziasztok!

Alig egy éves, ultramodern, tiszta, fűtött raktárunkba keresünk 2 új kollégát, kiemelt bérezéssel!

Mi egy folyamatosan bővülő, jól felszerelt műanyagipari cég vagyunk. Minőségi termékeinkre egyre nagyobb a kereslet, ezért keresünk kollégákat újonnan átadott raktárunkba!

MIT KÍNÁLUNK?

  • 8 órás állás, bejelentett munka

  • Kiemelt bérezés, fizetett túlóra

  • NINCS hétvégi munkavégzés

  • Egy műszakban való munkavégzés

  • Új berendezések, targoncák

  • Pontos, időben érkező fizetés

  • Tiszta, fűtött munkakörnyezet

  • Biztonságos, új berendezések

  • Korrekt és jó hangulatú csapat

  • Tiszteljük és megbecsüljük a jó munkát

  • Fizetett betanítás a kezdeti időszakban

FELADATAID LESZNEK

  • A megrendelt áruk összekészítése a szállításhoz

  • Elektromos és gázüzemű (3,5 tonnás) targoncákkal nagy méretű (6 m-es) raklapok mozgatása

  • Szerszámkezelés

ELVÁRÁS

  • Szeress és akarj dolgozni

  • Alapos, precíz munkavégzés

  • Megbízhatóság

ELŐNYT JELENT

  • Targoncás jogosítvány

  • Raktárosi tapasztalat

  • Lapszabászati tapasztalat

  • Asztalos tapasztalat

  • B vagy C kategóriás jogosítvány

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS

  • Nem igényel nyelvtudást

Legyen végre egy biztos, jó állásod!

Kérjük add meg adataidat, melyeken el tudunk érni a későbbiekben!

Kérjük, ezt a mezőt is legyen szíves kitölteni!
Kérjük, ezt a mezőt is légy szíves kitölteni!

A jelentkezés folytatásához kattints az "Adatok elküldése" gombra!

Hogyan zajlik a kiválasztás?

Töltsd ki az űrlapot, kövesd az ottani utasításokat

A jelentkezésed elküldése után kapsz egy visszaigazoló email-t.

Ha a jelentkezésed alapján jó esélyed van a pozícióra, akkor  pár napon belül felhívunk a megadott elérhetőségeden (ha nem feleltél meg, arról email-ben értesítünk)

Sikeres elbírálás esetén egy rövid, 20-30 perces személyes interjún veszel részt, hiszen fontos, hogy megismerjük egymást.

Ha az interjút követően szimpatikusak vagyunk egymásnak, akkor másnap már kezdhetsz is! (ha előző munkahelyeden köt a felmondási idő, akkor ezt is figyelembe tudjuk venni.)

Ha bármi kérdésed van, keress fel minket elérhetőségeink egyikén:

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658

Bezár