Ezt a pozíciót már betöltötték.

Ha érdekelnek ehhez hasonló pozíciók küldd el nekünk önéletrajzod az info@ijob.hu email címre.

Szeretnél egy olyasvalami részese lennél, ami akár az egész az orvos szakmát megreformálhatja?
Kisujjadban van a software tervezés, fejlesztés, refaktorálás és beosztottak irányítása is?

Innovatív egészségügyi adatkezelő, elemző, leletkészítő, alkalmazást fejlesztő cég keresi Medior Java fejlesztőjét!

MIÉRT ÉRDEMES HOZZÁNK JÖNNÖD?

Részletek:

Munkaidő:

Rugalmas

Szükséges:

Középfokú szakirányú végzettség

2-3 év Java back end fejlesztő tapasztalat

Angol társalgási szintű nyelvtudás

Munkavégzés helye:

Budapest VIII. kerület

Amit biztosítunk:

  • Kiemelkedő fizetést
  • Éves bónuszt, teljesítmény arányosan
  • Fejlődést segítő szakmai képzéseket, tréningeket
  • Fiatalos csapatot, családias hangulatot, jó társaságot és változatos projektek.
  • Munkavégzéshez szükséges eszközöket

Téged keresünk, ha

  • Rendelkezel középfokú szakirányú végzettséggel

  • Erős, releváns tapasztalatod van  –  2-3 év Java back end fejlesztő tapasztalat

  • Angol társalgási szintű nyelvtudásod van

  • Kiváló a probléma megoldó képességed
  • Lojális és kitartó vagy

Milyen feladataid lesznek?

  • Software fejlesztés, refaktorálás, reportolás

  • Backend fejlesztés és tervezés: Spring Boot keretrendszer használat

  • Részvétel a fejlesztésben a rendszer komponenseinek magas szintű tervezésétől az alacsony szintű implementációig

  • Külső rendszerekkel történő integráció tervezése és megvalósítása – REST API mentén

  • SQL és NoSQL eszközök használata

  • Új technológiák kiértékelése, indokolt esetben bevezetése

  • Python alapú szolgáltatások kialakítása

  • Magas szintű java / spring ismeretek – SOLID OOP

Ha szeretnél szuper csapatunk tagja lenni, csatlakozz még ma!

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658