Project Description

Ezt a pozíciót már betöltötték.

Ha érdekelnek ehhez hasonló pozíciók küldd el nekünk önéletrajzod az info@ijob.hu email címre.

Egy óriási léptékben fejlődő, de hosszú idő óta családias cégnél szeretnél elhelyezkedni, ahol egyenrangú félként érhetjük el a sikereket?
Biztos munkahelyet keresel, amelyre pont, hogy ellenkezőleg hat a vírushelyzet, azaz jelenleg is nő a megbízások száma?
Megragadnád a lehetőséget, hogy még mindig képezd magad, fejlődj és építsd a karriered? Mindezt úgy, ha támogatják is?

Pályakezdő vagy? Az sem probléma!
Ha már rendelkezel TERC, ArchiCAD, AutoCAD és MS Excel ismerettel…

Akkor jó helyen jársz!

18 éve dinamikusan fejlődő, generál kivitelezéssel foglalkozó építőipari vállalatunkhoz keresünk Műszaki előkészítő kollégát!

EZEKÉRT IS ÉRDEMES HOZZÁNK JÖNNÖD!

A pozíció részletei:

Törzsmunkaidő

H-P: 8:00 – 17:00

Szükséges

Szakirányú középfokú végzettség

1-3 év releváns tapasztalat

Angol társalgási szintű nyelvtudás

B kategóriás jogosítvány

TERC, AutoCAD, ArchiCAD legalább felhasználói szintű ismerete

Munkavégzés helye

Budapest XV. kerület

Mégsem Neked való ez az állás? Oszd meg barátaiddal, és segíts Nekik jó munkát találni!

Messenger

Gmail

Amit tőlünk kapsz:

  • Magas fizetést + éves bónusz

  • Stabil vállalati hátteret és hosszú távú munkalehetőséget

  • Családias vállalati kultúrát – “mindenki véleménye fontos”

  • Továbbképzések támogatását

  • Folyamatos fejlődési lehetőséget (a cég is folyamatosan fejlődik)

  • A munkavégzéshez szükséges eszközöket (telefon, laptop)

Téged keresünk, ha rendelkezel

  • Szakirányú középfokú végzettséggel

  • 1-3 év releváns tapasztalattal

  • Angol társalgási szintű nyelvtudással

  • B kategóriás jogosítvánnyal

  • TERC, AutoCAD, ArchiCAD legalább felhasználói szintű ismeretével

Mik lesznek a feladataid?

  • Műszaki előkészítés

  • Árajánlatok készítése, ezekhez kapcsolódó ajánlatok és szükséges információk begyűjtése

  • Munka koordinálása

  • Szervezésben való közreműködés

  • Alternatív árajánlat készítése

Előnyös számunkra:

  • Felsőfokú végzettség

Gyere, csatlakozz egy szuper csapatba, és légy Te is sikersztorink részese!

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795