Project Description

Otthonosan mozogsz a számok világában?
Szívesen dolgoznál egy barátságos csapat tagjaként?
Folyamatosan fejlődésben lévő könyvelőiroda keresi új mérlegképes könyvelőjét!

♦ Munkánk során nagy hangsúlyt fektetünk a folyamatos kapcsolattartásra, az igényes könyvvezetéshez szükséges információk beszerzésére és az ügyfelek határidőben történő tájékoztatására.

♦ Az eddig elért szakmai sikerek azt eredményezték, hogy ez a csapat egy összeszokott, agilis, sikerorientált társasággá vált, ami az ügyfeleink előnyeit, érdekeit szolgálja. Meggyőződésünk, hogy munkánkat mindenki megelégedésére végezzük.

Amit biztosítunk:

  • Kiemelkedő bérezést

  • Stabil munkalehetőséget egy barátságos csapat tagjaként

  • Továbbtanulási lehetőségeket

  • Céges csapatépítőket

Cserébe mit várunk el tőled?

  • Minimum 1-2 év könyvelőként szerzett tapasztalatot

  • OKJ-s  vagy más pénzügyi végzettséget

  • Kiváló kommunikációs készséget

  • Vidámságot, optimizmust, precíz hozzáállást

Mik lesznek a feladataid nálunk?

  • Saját ügyfélkörrel fogsz dolgozni

  • A cégek teljes körű könyvelése

  • Számlák szétválogatása, kontírozása

  • Bérszámfejtés

  • Tárgyi eszközök kezelése

  • Adóbevallások elkészítése és beadása

Rólunk

Több mint 10 éve alakult cégünk, a Cobra-Conto Accounting Kft. könyveléssel, cégalapítással adótanácsadással, munkaügy-, bér-,TB ügyintézéssel, valamint NAV előtti képviselettel foglalkozik.

Kis cégként minden ügyfelünkre külön figyelmet szentelünk, ezért is választanak minket több éve minden alkalommal. Ha szeretnél te is egy befogadó, vidám csapat tagja lenni, jelentkezz még ma!

Ha felkeltettük az érdeklődésed, jelentkezz még ma!

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658