Pénzügyi karriert szeretnél?
 Pályakezdőként nem találsz munkát?
Nagy múltú vállalkozásunk keresi legújabb könyvelő asszisztensét.

„Profizmus és szakmai elkötelezettség”

Legfõbb tevékenységünk a lapterjesztés. Célunk, hogy vásárlóink számára a sajtótermékeket az ország bármely pontján elérhetõvé tegyük.  Több mint 650 kiadó megközelítõleg 1.700-féle lapját terjesztjük 11.500 árusponton. Az általunk forgalmazott hírlaptermékek a lakosság 97,5%-át érik el. Ennek lebonyolítását jól szervezett, országos logisztikai tevékenységünk biztosítja.

Mit kínálunk?

  • Kiemelkedő fizetést, további támogatásokkal kiegészítve

  • Teljes betanítást (pályakezdőknek is!)

  • Céges mobiltelefont

  • Kockázati élet- és balesetbiztosítást

  • Rendkívül sokszínű, családbarát programot

  • Belső tanfolyamokat a fejlődés érdekében

  • Biztos állást egy nagy múltú vállalat kötelékében

Amit cserébe kérünk:

  • Középfokú végzettséget

  • Jó kommunikációs készséget

  • Felhasználó szintű MS Office ismeretet

  • Megbízhatóságot és talpraesettséget

  • Pontosságot és precizitást

Milyen feladatokkal szeretnénk megbízni Téged?

  • Egy 3 fős csapat részeként folyik a munkavégzés

  • Belső számlázási rendszer megismerése és használata

  • Számlák rendszerezése, ellenőrzése

  • Bankokkal való kapcsolattartás

  • Feladatköröd idővel azonban bővülhet

Előnnyel indulsz, ha

  • van már pénzügy területén szerzett tapasztalatod

  • középfokú pénzügyi végzettséged van,

  • SAP ismerettel rendelkezel,

  • dolgoztál már hasonló munkakörben.

Röviden rólunk:

Lapker-csoportként 1998 novemberében a Magyar Posta hálózatával és terjesztési rendszerével kezdtük meg működésünket. Azóta számos átalakítást hajtottunk végre a terjesztés és logisztika területén, és ezzel egy időben fejlesztettük informatikai rendszerünket is.

A változtatások, valamint a piaci kihívások magukkal hozták szervezetünk struktúrájának átalakulását is. Jelenleg négy üzletággal és öt támogató területtel látjuk el a kereskedelmi és terjesztési feladatokat a hírlapra, és az egyre bővülő palettával rendelkező kiegészítő termékeinkre  és szolgáltatásainkra vonatkozóan.

Úgy érzed ez a Neked való állás? Akkor ne habozz, jelentkezz most!

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658