Úgy érzed menne egy műszaki rajz elkészítése?

Szívesen dolgoznál feltalálókkal?

Esetleg utolsó éves mérnökszakos hallgató vagy?

Akkor Téged keresünk!
Feltalálókkal és szabadalmakkal foglalkozó I. kerületi irodánk keresi új műszaki leírás készítőjét!

Lehet, hogy holnap kopogtat be hozzánk a magyar Elon Musk, vagy az európai Mark Zuckerberg! Szeretnél velük találkozni?

Izgalmas ötletek

Találkozz naponta izgalmas és érdekes emberekkel, ötletekkel, találmányokkal! Kreatív és agilis embereknek segítünk megvalósítani álmaikat. Jól hangzik?

Kiváló és biztos munkakörülmények

Időben érkező, korrekt fizetés, pontos munkaköri feladatok. Hosszú távra keressük az új csapattagunkat!

Több, mint egy évtizedes múltra visszatekintő irodánk évek óta töretlenül fejlődik. Legyél részese sikereinknek!

Téged keresünk, ha

Imádod a kreatív ötleteket, lángelméket

Szeretnél egy stabil hátterű cégnél fontos munkát végezni

Precíz vagy és megbízható

Szeretsz olyanokkal dolgozni, akik imádják a munkájukat

Nem baj ha mérnöki tanulmányaid végén jársz, nálunk kiteljesedhetsz a munkádban!

Odáig vagy a feltalálókért? Jelentkezz most!

Mit kínálunk?

Korrekt és pontos fizetést

BKK bérletet

Izgalmas munkakört

Kiváló infrastruktúrát

Kedves, barátságos csapatot

Stabil hátteret

Követelmények

  • Legalább középfokú végzettség

  • Kiváló műszaki érzék

  • Angol nyelvismeret (csak szóban! angol nyelvű szabadalmak megértése)

  • Kiváló helyesírás

  • Kiváló fogalmazási képesség, hiszen leírásokat kell készítened

Előnyök

  • Felsőfokú műszaki végzettség

  • CAD, vagy geometriai modellező szoftverek ismerete

  • Tapasztalat műszaki rajzok készítésében

  • Photoshop ismeretek

Kik vagyunk?

Szabadalom és védjegy ügyintézésével, tanácsadásával foglalkozó cég vagyunk. Mi segítünk a feltalálóknak és a cégeknek, hogy ötleteik, termékeik, biztonságban legyenek!

Nagyon büszkék vagyunk rá, hogy az évek során már több ezer ügyfelünknek segítettünk!

Jelentkezz most, hogy részese legyél ennek a szép és sikeres feladatnak!

Küldd el a jelentkezésed még ma!

Kérjük add meg adataidat, melyeken el tudunk érni a későbbiekben!

Kérjük, ezt a mezőt is legyen szíves kitölteni!
Kérjük, ezt a mezőt is légy szíves kitölteni!

A jelentkezés folytatásához kattints az "Adatok elküldése" gombra!

Ha a jelentkezésed alapján jó esélyed van a pozícióra, akkor  pár napon belül felhívunk a megadott elérhetőségeden (ha nem feleltél meg, arról email-ben értesítünk)

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658