Project Description

Ezt a pozíciót már betöltötték.

MIÉRT ÉRDEMES HOZZÁNK JÖNNÖD?

Részletek:

Munkaidő:

H-P 8:00 – 16:00

Szükséges:

5+ beszerzési tapasztalat

SAP ismeret

csapatjátékosi attitűd

erős kommunikációs képességek

magas szintű problémamegoldó képesség

erős értékesítői véna

határozott magabiztos kiállás

Munkavégzés helye:

heti két nap IV. kerület

heti három nap XIII. kerület

Amit biztosítunk:

  • fix bért

  • teljes bejelentést

  • széles juttatási rendszert

  • támogató csapatot

  • rendszeres csapatépítőket

Téged keresünk, ha

  • úgy érzed kommunikációd képes áttörni a falakat

  • átlátod a folyamatokat, komplexen gondolkozol és egy problémán nem ülsz napokig

  • önállóan és csapatban is megállod a helyed

Mik lesznek a feladataid?

Előnyként vesszük, ha

  • napi kapcsolattartás a gyártókkal

  • további beszállítók felkutatása/tendereztetése jobb ajánlat érdekében

  • az adott piac és a konkurencia feltérképezése

  • készletnyilvántartás és rendelések figyelése, semmiből ne legyen készlethiány

  • heti és havi riportok készítése

  • felsőfokú beszerzői/logisztikai végzettséggel rendelkezel

  • tapasztalatod van az élelmiszeriparban

  • angol nyelvtudással rendelkezel

Kik vagyunk mi?

LifeT!lt Food KFT. egy dinamikusan fejlődő cég, mely diétás ételekkel, étrendkiegészítőkkel és edzésprogramokkal járul hozzá, hogy fogyasztóik egy jobb és egészségesebb életet éljenek. Cég 5 éve tevékenykedik az élelmiszer kereskedelemben. Külön figyelmet fordítanak az ételek csomagolására, melyek már újrahasznosított alapanyagokból készülnek. Munkatársainknak széles juttatási rendszert és gyakori csapatépítőket biztosítanak, így garantálva a jó munkahelyi légkört.

xyz-ihs snippet="urlap-konyvelo-13ker"

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658