Project Description

Ezt a pozíciót már betöltötték.

MIÉRT ÉRDEMES HOZZÁNK JÖNNÖD?

Részletek:

Munkaidő:

H-P 8:30-17:00

Szükséges:

min. alap informatikai képesítés

Power Shell, BASH Scriptelés ismeretek

tárgyalóképes angol nyelvtudás

Munkavégzés helye:

XI.kerület

Amit biztosítunk:

  • kiszámítható munkaidőt

  • korrekt bérezést

  • családias légkört

  • csapatépítőket

  • garantált parkolóhelyet

Téged keresünk, ha

  • min. alap informatikai képesítéssel rendelkezel

  • Power Shell, BASH Scriptelésben szereztél ismereteket

  • tárgyalóképes az angol nyelvtudásod

Mik lesznek a feladataid?

Előny:

  • két fő területen fogsz dolgozni: rendszerüzemeltetés és rendszeranalízis

  • hálózat üzemeltetése, bővülés esetén megtervezése és kiépítése

  • Microsoft kliensek felügyelete, karbantartása

  • informatikai rendszer dokumentálása, fejlesztése, felhasználók támogatása

  • vállalatirányítási rendszerekkel kapcsolatos tevékenységek

  • adatbázis szintű módosítások elvégzése

  • kapcsolattartás a cégcsoport műszaki részlegeivel

  • felsőfokú végzettség

  • Fortinet ismeret

  • B kategóriás jogosítvány

  • német nyelvtudás

Kik vagyunk?

Több, mint 20 éve működő piacvezető, gamer kiegészítők és eszközök importálására és exportálására szakosodott számítástechnikai cég. Stabil hátterű vállalatunkba és támogató csapatunkba keressük rendszergazdai tapasztalattal rendelkező új munkatársunkat!

xyz-ihs snippet="urlap-konyvelo-13ker"

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658