Project Description

Ezt a pozíciót már betöltötték.

MIÉRT ÉRDEMES HOZZÁNK JÖNNÖD?

Részletek:

Munkaidő:

H-P

reggeles: 7:00-15:30

délutános: 9:30-18:00

Szükséges:

villanyszerelői (épületgépészeti)végzettség

önálló munkavégzés

emailező rendszer,hibabejelentő rendszer és gyengeáramú rendszer ismerete

Munkavégzés helye:

XIV.kerület

Amit biztosítunk:

  • stabil munkahelyet

  • támogató csapatot

  • béren felüli juttatásokat

  • céges telefont

  • teljes bejelentést

  • alapos betanítást

  • kiszámítható munkaidőt

Téged keresünk, ha

  • rendelkezel villanyszerelői (épületgépészeti) végzettséggel

  • alkalmas vagy önálló munkavégzésre

  • van már tapasztalatod emailező rendszer,hibabejelentő rendszer és gyengeáramú rendszer használatában

Mik lesznek a feladataid?

    • reggeli ellenőrzés végrehajtása

    • esetleges problémák dokumentálása

    • megelőző karbantartói folyamatok elvégzése

    • hibák javítása (komplex berendezéseknél)

    • alvállalkozók kísérése az épületen belül

    • gyengeáramú rendszerek üzemeltetése

      Kik vagyunk?

      A SmartFM vezetői évtizedes tapasztalatokkal rendelkeznek az ingatlanok üzemeltetésében. Olyan neves cégek telephelyeit üzemeltették Magyarországon mint az ABB, Audi, ELMŰ, Ericsson, Nokia, Siemens. Megbízóinknak egyedi, testreszabott szolgáltatást kínálunk, ilyen például a műszaki üzemeltetés, ahova keressük új kollegánkat karbantartó – villanyszerelő munkakörbe! Cégünk biztos alapokon áll, és ez nem csak a vállalatunkra igaz, hanem a munkaközösségünkre is, akikkel különböző munkán kívüli csapatépítőkkel kovácsoljuk össze a társaságot.

      xyz-ihs snippet="urlap-konyvelo-13ker"

      E-mail: info@ijob.hu

      Telefon: +36-1-788-4795

      Mobil: +36-70-774-5658