Project Description

Ezt a pozíciót már betöltötték.

Szereted kézben tartani a dolgokat, ha minden határidőre elkészül a terveidnek megfelelően?

Nemzetközi hátterű, Magyarországon már a ‘90-es évek óta töretlenül növekvő épületek fejlesztésével, üzemeltetésével, karbantartásával foglalkozó vállalatunk keresi új Senior Fit-out manager munkatársát.

Hogy merjünk tovább álmodni, szükségünk van Rád is!
Jelentkezz most!

Csapatmunka a sikereink alapja

A tapasztalt szakembereink alapos ismerete és fiatal tehetségeink kreativitása és energiája olyan munkakörnyezetet teremtenek, amelyek arra ösztönzik munkatársainkat, hogy folyamatosan fejlesszék tudásukat és sikeresek legyenek.

Mindig egy lépéssel előrébb

A hosszú távú terveinkre összpontosítva csapatunk arra törekszik, hogy már akkor tudjuk ügyfeleinknek biztosítani a számukra legjobb megoldást, mielőtt megkérdeznénk őket. Ehhez tapasztalt, felkészült, naprakész tudással rendelkező munkatársakra van szükségünk.

Mit kínálunk?

  • Kiemelkedő bérezést, akár 2 havi bónusszal kiegészítve

  • Céges telefont, laptopot, kijárásra céges autót (illetve saját autóra költségtérítést)

  • Mentorálást és alapos betanítást

  • Belső és külső képzéseket, tréningeket, tanfolyamokat

  • Előmeneteli lehetőséget

  • Céges rendezvényeket, csapatépítőket

  • Kiváló munkatársakból álló, összetartó szupercsapatot

Milyen feladatok várnak rád?

  • Fit-out menedzsment csapatának összefogása, irányítása

  • Fit-out munkákban való aktív közreműködés

  • Fit-out projektekhez kapcsolódó adminisztráció, különösen a szerződések és megrendelések összeállítása, azok ellenőrzése, számlázások nyomonkövetése

  • Új projektekhez kapcsolódó tender dokumentáció összeállítása és munkálatok nyomonkövetése

  • Alvállalkozókkal és megrendelőkkel való folyamatos kapcsolattartás

  • Ajánlatok elkészítése, letárgyalása

  • Erőforrások szervezése, elosztása

Téged keresünk, ha:

  • Építész- és/vagy építőmérnöki végzettséggel rendelkezel

  • Már 5 év tapasztalatod van fit-out projektek menedzselésében

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudásod van, szóban és írásban egyaránt

  • Felhasználói szintű számítógép kezelési ismereteid vannak, nem okoz gondot a Word és Excel használata

  • A kreativitásod kiemel a tömegből

  • Jó szervező- és irányítókészségednek köszönhetően képes vagy kézben tartani a munkafolyamatokat

  • Az önálló munkavégzés az egyik erősséged, de a csapatmunkában sem vagy gyenge

Aminek külön örülnénk, ha

  • Épületgépész, építésztechnikus, gépésztechnikus végzettséged is lenne

  • Magabiztosan beszélnél angolul és/vagy németül

Kik vagyunk?

A White Star magyarországi leányvállalata, a White Star Real Estate Kft. már több mint két évtizede dinamikusan növekszik az ingatlanokhoz kapcsolódó megoldások piacán.
Mindenkor a legjobb, legmagasabb színvonalon nyújtunk ügyfeleinknek megoldásokat.
Sikereink az elkötelezett, tehetséges és kreatív munkatársainknak köszönhető, akik sosem állnak meg a kielégítő megoldásoknál, felülmúlva ügyfeleink várakozásait, igényeit is.

Mindez az ütemes fejlődés megköveteli, hogy bővítsük csapatunkat. Ezért várjuk a Te jelentkezésed!

Rád van szükségünk!

Jelentkezz, tűzzünk ki együtt újabb, merészebb célokat, és valósítsuk is meg azokat!

xyz-ihs snippet="urlap-konyvelo-13ker"

Ha a jelentkezésed alapján jó esélyed van a pozícióra, akkor  pár napon belül felhívunk a megadott elérhetőségeden (ha nem feleltél meg, arról email-ben értesítünk)

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658