Ezt a pozíciót már betöltötték.

Szállodai és éttermi textilekkel foglalkozó mosodánk koordinátort keres.

2 nap munka 2 nap pihenés

Ugyan hosszított műszakok várnak Rád, de ez azt jelenti, hogy minden 2 nap után van egy egész hétvégényi szüneted!

Modern, fejlett géppark

Nagy figyelmet fordítunk a jó munkakörülményekre. Így új, hatékony mosógépekre, elsőosztályú tisztítószerekre és kiváló szállító autókra számíthatsz.

Kivel szeretünk együtt dolgozni?

Pont téged keresünk, ha

  • Van vezetői tapasztalatod

  • Megbízható vagy

  • Jól kijössz az emberekkel

  • Alapos és precíz vagy

  • Önálló vagy és felelősségteljes

Előnyként tartjuk számon, ha középfokú végzettséggel rendelkezel

Nem kifejezetten neked találták ki ezt az állást, ha

  • Nem tudod kezelni az emberek hozzáállását

  • Nem szeretnél a fent említett, 2 nap munka, 2 nap szabadnap műszakban dolgozni

  • Határozatlan vagy

  • Rendetlen, késős és hanyag vagy

Milyen feladataid lesznek?

Az első héten betanítunk. Megmutatjuk, hogy hogyan zajlanak a folyamatok, bemutatjuk a munkahelyet és a feladataidat:

  • 14-15 fős csoport koordinálása

  • Termelésirányítás

  • Vezetés: mosodai teljesítmény javítása kilóban és minőségben is

  • Különböző adminisztratív feladatok elvégzése

  • Szállítólevelek kitöltése

  • Saját mosodai program kezelése

  • Karbantartó munkájának segítése

Kik vagyunk?

Csapatunk Budapest egyik meghatározó mosodája. Együtt dolgozunk Budapest nagyobb party szerviz cégeivel, éttermekkel, közintézményekkel illetve több szállodával is.

Mosókapacitásunk közel 3000 kg/nap, melyet a legmodernebb ipari technológiával, környezet és energiakímélő módon végzünk. Munkánk minőségére nagy gondot fordítunk, ennek köszönhető, hogy elnyertük a Zöld Textiltisztító címet és több szakmai szervezet és egyesület tagjai is vagyunk.

Büszkék vagyunk rá, hogy egyre többen választják kiváló minőségű szolgáltatásainkat. Mivel ügyfeleink száma egyre nő, a minőséget és mennyiséget pedig tartanunk kell, új koordinátorra van szükségünk a csapatunk számára.

xyz-ihs snippet="urlap-konyvelo-13ker"

Ha a jelentkezésed alapján jó esélyed van a pozícióra, akkor  pár napon belül felhívunk a megadott elérhetőségeden (ha nem feleltél meg, arról email-ben értesítünk)

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658