Olyan csapathoz akarsz tartozni, akiket a vírushelyzet nem padlóra küldött,
hanem másoknak is segítettek felállni onnan?
…akik méltán büszkék az eredményeikre, és a további sikerek érdekében
mindenkit támogatnak a fejlődésben?
…ahol alacsony fluktuációt és a hűséget páratlan módon honorálják?

A 28 éve dinamikusan fejlődő, a kkv-szektor szereplőinek hitelhez, garanciához, lízing- és faktoring ügyletekhez kezességet biztosító vállalatunk keresi új Senior pénzügyi és számviteli manager munkatársát.

Mutasd meg, hogy Te vagy az egyik legjobb a szakmában! Mutasd meg, hogy Téged kerestünk!

MIÉRT ÉRDEMES HOZZÁNK JÖNNÖD?

Részletek:

Munkaidő

H-Cs 8:00-16:55
P 8:00-14:00

Szükséges

Felsőfokú végzettség pénzügyi/számviteli/gazdasági területen
Mérlegképes könyvelői végzettség
IFRS minősítés
Minimum 5 éves releváns banki tapasztalat
Naprakész pénzügyi ismeret, jártasság a vonatkozó jogszabályokban
MS Excel magas szintű ismerete (kimutatások és Pivot tábla)
Tárgyalóképes angol nyelvtudás
Kiváló kommunikációs képességek

Munkavégzés helye

Budapest VIII. kerület

Mit kínálunk?

  • A kimagasló munkabért kiegészítő béren kívüli juttatásokat

  • Biztos, megbízható munkahelyi hátteret

  • Hosszútávú munkalehetőséget

  • Kitűnő munkakörülményeket (mind eszközben, mind a csapatot tekintve)

  • Komoly oktatási rendszert, folyamatos képzéseket

  • Céges telefont, laptopot

  • Csapatépítő rendezvényeket

Téged keresünk, ha rendelkezel

  • Felsőfokú végzettséggel pénzügyi/számviteli/gazdasági területen

  • Mérlegképes könyvelői végzettséggel

  • IFRS minősítéssel

  • Minimum 5 éves releváns banki tapasztalattal

  • Naprakész pénzügyi ismeretekkel, a vonatkozó jogszabályokban való jártassággal

  • MS Office ismeretekkel (haladó MS Excel!)

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudással

  • Kiváló kommunikációs képességekkel

Előnyként vesszük a

  • Vezetői tapasztalatot, vezetői vénát

  • MNB jelentésszolgálatban való jártasságot

Mik lesznek a feladataid:

◾ Közel 10 ember irányítása ◾
◾ Közreműködés a Társaság pénzügyi kimutatásainak elkészítésében ◾
◾ Számviteli zárásokban való részvétel ◾
◾ Projektekben, fejlesztésekben való részvétel ◾
(pl. IT alkalmazások bevezetése, meglévő rendszerek fejlesztése)
◾ Likviditáskezelésben és -tervezésben való részvétel ◾
◾ A pénzügyi és számviteli igazgató helyettesítése ◾

Jelentkezz most, hogy részese legyél ennek a nagy múltú, de még nagyobb jövő előtt álló, sikeres társulatnak!

Ha a jelentkezésed alapján jó esélyed van a pozícióra, akkor  pár napon belül felhívunk a megadott elérhetőségeden (ha nem feleltél meg, arról email-ben értesítünk)

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795