Rendelkezel legalább 1-2 év területi képviselő vagy értékesítő tapasztalattal?

Szeretnél saját időbeosztás szerint dolgozni fix fizetésért?

Biztosra mennél, és a már meglévő partnerlistával indulnál útnak?
…a magasabb jutalékért cserébe új ügyfelek felkutatása is menne?

Céges autó üzemanyagkártyával saját használatra is?! Érdekel?

Ha a fenti kérdésekre „IGEN”  a válasz, akkor nincs is más dolgod, mint jelentkezni csapatunkba Területi képviselőnek!

Munkaidő:

Saját időbeosztás

Szükséges:

Minimum középfokú végzettség
Legalább 1-2 év területi képviselő vagy értékesítő tapasztalat
Kimagasló kommunikációs képesség
Megnyerő megjelenés
Word, Excel felhasználói szintű ismerete
B kategóriás vezetői engedély
Logikus gondolkodás, jó együttműködési készség, határozottság

Munkavégzés helye:

Betanítás: Budapest (akár szállással)
Munkavégzés:
Vas megye

Mit kínálunk?

  • Fix, korrekt alapbért + magas jutalékot, amelyet nem maximalizálunk!

  • Biztos, megbízható munkahelyi hátteret

  • Céges telefon, laptop, gépkocsi + üzemanyagkártya (saját használatra is)

  • Alapos szakmai betanítást

  • Fejlődési lehetőséget

  • Személyiségfejlesztő tréningeket

  • Csapatépítő rendezvényeket

Milyen feladatokkal bízunk meg Téged?

  • Meglévő partnerekkel történő kapcsolatápolással

  • Saját túraterv megalkotásával (100-125 db-os partnerállomány)

  • Partnerek támogatásával (telefonon, személyesen, stb…)

  • Partnerek tájékoztatásával az új termékekről és promóciókról

  • Új partnerek felkutatásával

  • Napvégi néhány mondatos jelentéssel a felettes számára

  • A pécsi központban megtartott meetingen való megjelenéssel (2 hetente)

Te vagy a mi emberünk, ha:

  • Min. középfokú végzettséggel rendelkezel

  • Van legalább 1-2 év területi képviselő vagy értékesítő tapasztalatod

  • Kimagasló kommunikációs képességekkel vagy megáldva

  • Megnyerő megjelenéssel bírsz

  • Ismered a Word-öt, Excel-t felhasználói szinten

  • Van „B” kategóriás vezetői engedélyed

  • Logikus gondolkodásmód, jó együttműködési készség, határozottság jellemez Téged

Előnyt jelent, ha ablaktechnika, nyílászáró értékesítéssel kapcsolatos tapasztalattal is rendelkezel,
csakúgy mint az angol és/vagy német nyelv ismerete!

Gyere, szerezz Magadnak biztos állást egy szuper csapatban, és légy Te is sikersztorink részese!

Ha a jelentkezésed alapján jó esélyed van a pozícióra, akkor  pár napon belül felhívunk a megadott elérhetőségeden (ha nem feleltél meg, arról email-ben értesítünk)

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795