Project Description

Több évnyi vezetői tapasztalattal büszkélkedhetsz?

Készen állsz rá, hogy a cég “második embereként” valósítsd meg a kitűzött célokat?

A kommunikációd a szervezeti hierarchiában lefelé haladva is ugyanannyira hatékony, mint felfelé?

25 év óta dinamikusan fejlődő, 100%-ban hazai tulajdonú iroda és ipari takarításra szakosodott vállalatunk keres Szolgáltatásvezetőt!

Mutasd meg, hogy Te vagy az egyik legjobb a szakmában! Mutasd meg, hogy Téged kerestünk!

Munkaidő:

Rugalmas

Szükséges:

Felsőfokú végzettség
3-5 év vezetői tapasztalat
Az iparág ismerete
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek  (G Drive, Naptár, MS Excel)
Kimagasló kommunikációs készség
Határozott megjelenés
Konfliktuskezelési képességek
Empátia, rugalmasság
B kategóriás vezetői engedély

Irodánk:

Budapest

Mit kínálunk?

  • Biztos, megbízható munkahelyi hátteret

  • Munkabért kiegészítő szerzési jutalékot, túlórapénz

  • Kitűnő munkakörülményeket (mind eszközben, mind a csapatot tekintve)

  • Komoly oktatási rendszert, folyamatos képzéseket

  • Céges telefont, laptopot, felsőkategóriás autót (magánhasználatra is!)
  • Csapatépítő rendezvényeket

Milyen feladatok tartoznak a pozícióhoz?

  • A szerződésben foglalt feltételek maradéktalan teljesítése/teljesíttetése

  • A területi vezetők koordinálása, szakmai irányítása

  • Kapcsolattartás az osztályokkal (pénzügy, raktár, stb. )

  • Ügyfélkapcsolati manager funkciók ellátása (kapcsolatápolás, igényfelmérés)

Te vagy a mi emberünk, ha rendelkezel

  • Felsőfokú végzettséggel

  • 3-5 év vezetői tapasztalattal

  • Iparági ismeretekkel

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel (G Drive, Naptár, MS Excel)

  • Kimagasló kommunikációs készségekkel

  • Határozott megjelenéssel

  • Kiemelkedő konfliktuskezelési képességekkel

  • B kategóriás jogosítvánnyal

  • Empátiával, rugalmas hozzáállással

Te vagy a csúcsjelölt, ha az előzőeken túl még kollégáktól, felettesektől kapott referenciát,angol és/vagy német nyelvismeretet és tisztítás technológiai végzettséget is fel tudnál mutatni! Az utóbbi megszerzésében segítünk!

Gyere, legyen a Tiéd ez a felelősségteljes, rangos állás egy szuper csapatban, és légy Te is sikersztorink részese!

Ha a jelentkezésed alapján jó esélyed van a pozícióra, akkor  pár napon belül felhívunk a megadott elérhetőségeden (ha nem feleltél meg, arról email-ben értesítünk)

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658