Ha valaki, akkor Te tudod, hogy a tapasztalt titkár a jó titkár?

Rátermettségedet a munkakörben eltöltött éveid bizonyítják?

Folyékonyan beszélsz angolul és németül, és írásban is hozod ezt a szintet?

Közel 30 éve töretlenül működő és fejlődő fémáru, szerelvény, fűtési berendezések  nagykereskedelmével foglalkozó cégünk keresi új Titkárnőjét!

MIÉRT ÉRDEMES HOZZÁNK JÖNNÖD?

Részletek:

Munkaidő:

H-P napi 8,5 óra

7:30 és 8:30 közötti kezdéssel

Szükséges:

Valós, releváns tapasztalat (❗)
Tárgyalóképes angol és német nyelvtudás (írásban, szóban egyaránt)
Min. középfokú végzettség
Erős kommunikációs készség
Tanulás, fejlődés iránti vágy
Jó problémamegoldó képesség
Kiegyensúlyozott életvitel

Munkavégzés helye:

Budapest XXII. kerület

Mit kínálunk?

  • Kiemelkedő fizetést

  • 13. havi bónuszt
  • Stabil, fejlődő munkahelyet

  • Rendszeres továbbképzéseket

  • Családbarát munkahelyet (akár kutyabarát is)

Milyen feladatok társulnak a pozícióhoz?

  • Ügyvezetés megfelelő működésének elősegítése

  • Ügyvezető napi, heti, havi programjának megszervezése

  • Kapcsolattartás a partnerekkel, munkatársakkal

  • A vezetői és csoportos értekezleteken való részvétel

  • A vezetői és csoportos értekezletről történő jegyzőkönyvkészítés (angol nyelven is, ha szükséges)

  • Céges események intézésében való részévétel vagy lebonyolítása (rendezvények, utazások)

  • Ad-hoc adminisztrációs feladatok elvégezése (rögzítés, kimutatások, statisztikák készítése)

  • Vendégek fogadása

Te vagy a mi emberünk, ha

  • Valós, releváns tapasztalattal rendelkezel

  • Tárgyalóképes angol és német nyelvtudásod van írásban, szóban egyaránt

  • Min. középfokú végzettséggel rendelkezel

  • Jól ismered az MS Office alapcsomagot (Excel, Word, Outlook)

  • Erős kommunikációs készségekkel vagy megáldva

  • Még mindig érzel vágyat a tanulás és fejlődés iránt

  • Jó a problémamegoldó képességed

  • A biztos foglalkoztat, nem pedig a kísérletezgetés

Előnyként vesszük:

  • Magasabb végzettség

  • A MS Office alapcsomag haladó ismerete (Excel, Word, Outlook)

HA ÚGY ÉRZED TÉGED KERESÜNK, JELENTKEZZ A LENTI ŰRLAPON!

Ha a jelentkezésed alapján jó esélyed van a pozícióra, akkor  pár napon belül felhívunk a megadott elérhetőségeden (ha nem feleltél meg, arról email-ben értesítünk)

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658