Project Description

Ezt a pozíciót már betöltötték.

Magyarországi analitikai műszerforgalmazó piac meghatározó szereplője keres Téged, a legújabb üzletkötőjét atom spektroszkópia és higany analízis területére!

MIÉRT ÉRDEMES HOZZÁNK JÖNNÖD?

Részletek:

Munkaidő:

8:30-17:00

Szükséges:

vegyész és/vagy vegyészmérnök végzettség

Munkavégzés helye:

Változó

Te leszel az, aki megoldást talál az ügyfél problémájára?
Kamatoztasd Nálunk értékesítői tapasztalatod!

Amit biztosítunk:

  • Kiemelkedő bér +  jutalékos rendszer

  • Céges autó
  • Fejlődési és előmeneteli lehetőség
  • Folyamatos szakmai képzések
  • Évente több alkalommal csapatépítő rendezvények

Feladataid lesznek:

  • Analitikai műszerek bemutatása és értékesítése kereskedőpartnereinknek

  • Partnerlátogatások és tárgyalások vezetése

  • Partnerkapcsolatok és megrendelések rögzítése a vállalatirányítási rendszerben

  • A központban céges meetingeken, eligazításokon és képzéseken való részvétel

  • Hideghívásokkal nem kell foglalkoznod, azonban jó, ha új partnereket is hozol

Ezt az állást Neked találták ki, ha:

  • Rendelkezel vegyész vagy vegyészmérnök végzettséggel

  • Angol nyelvtudásod legalább középszintű

  • Erős kommunikációs képességgel vagy megáldva

  • Van B kategóriás jogosítványod és forgalomban szerzett rutinod is
  • Legalább 3 év értékesítési tapasztalatod van
  • A kifogás- és problémakezelés az egyik erősséged
  • Határozott, eltökélt és őszinte személyiséged van

Kik vagyunk?

Mi, a Green Lab Kft. a magyarországi analitikai műszerforgalmazó piac egyik legmeghatározóbb szereplője vagyunk.

A vegyipar számos területén nélkülözhetetlen minőségellenőrző laborműszerek, illetve környezetvédelmi mérőrendszerek forgalmazására szakosodtunk, melyet korszerű termékportfólióval, szakmai hozzáértéssel, megalapozott és megbízható szervizháttérrel kívánunk biztosítani.

Céges kultúránk egyik alapköveként nagyon fontos számunkra üzleti tisztességünk és feddhetetlenségünk megőrzése minden körülmények között, így számos kiemelt hazai és nemzetközileg támogatott pályázatot sikerült már elnyernünk. Ennek is köszönhető, hogy jelentős referenciákkal rendelkezünk a környezetvédelmi vonatkozású alkalmazások terén.

Ha úgy érzed a fenti pozíciót Neked találták ki, akkor várjuk jelentkezésed!

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658