Szeretnéd ha az amit alkotsz  az utcán is visszaköszönne?
…a repülőn? …a hotelben? Sőt! …a TV-ben is?
Nincs is más dolgod, mint csatlakozni a Varróbirodalomhoz, hogy együtt hódítsunk!

Széles skálájú ruhaipari szolgáltatásait kínáló és ipari termékek teljes körű gyártására szakosodott hazai vállalat keresi legújabb varrónőjét!

Jelentkezz még ma, légy a legújabb munkatársunk!

Örömteli múlt, biztató jövőkép!

Több mint 20 éves múltra tekint vissza cégünk és egyre több országban hagyjuk ott a lábnyomunkat. Magyarországon (is) az ipar legnagyobbjaival dolgozhatunk együtt és egyre meghatározóbbak vagyunk nemzetközi vizeken is, ezért elszántan és mosolyogva várjuk a következő éveket!

Szabatex Kft. - Varróbirodalom

Mit kínálunk?

Milyen feladatok várnak rád?

  • Büszkén sorolható referenciákkal rendelkező munkahelyet

  • 8 órás törzsidőt

  • Szabadon választható, fizetett túlórát

  • Bérlettámogatást

  • Szakmailag hozzáértő és támogatást nyújtó kollégákat

  • Kiváló, személyre szabható munkakörnyezetet

  • Modern, extrákkal felszerelt varrodát

  • 4 szálas tisztázógépen és gyorsvarrón történő munkavégzés (gallérozás, zsebzés, zipzározás, bélelés)

  • tisztázó- és összeállító műveletek (kötött, viszkóz anyagok esetében)

Téged szeretnénk csapatunkba, ha

  • 3-5 év tapasztalat van a hátad mögött

  • Ruhaipari szakközépiskolát végeztél, vagy

  • Ember emlékezet óta teszi ki mindennapjaidat a varrás(4 szálas tisztázógépen és gyorsvarrón kell tudni varrni!), vagy

  • Szakiskola/szakmunkás végzettséged van

  • Számodra az igényes munkavégzés kérdést sem vet fel

  • Még mindig szívvel lélekkel ülsz a varrógép elé

A minél szélesebb körű és hosszabb múltra visszatekintő tapasztalat minden esetben előnyt jelent!

Kik vagyunk mi?

A Szabatex Kft. nemzetközi, vezető márkáknak széria divatárukra, vezető (légitársaságok, szállodák, magánrendelők) cégeknek formaruhák elkészítésére, illetve több film és színdarab ruháinak, jelmezeinek gyártására, valamint televíziós műsorok fellépő ruhái elkészítésére, azaz a ruhaipari termékek teljes körű gyártására szakosodott.
Reklámanyagaink – kendő, kötény, póló, ing, terítő, zászló, stb. – is nap mint nap visszaköszönnek bárhol járunk.

Ha szeretnél egy meghatározó, eddigi megbízásaira büszke csapatunk tagja lenni, és együtt még nagyobb sikereket elérni,

Kérjük add meg adataidat, melyeken el tudunk érni a későbbiekben!

Kérjük, ezt a mezőt is legyen szíves kitölteni!
Kérjük, ezt a mezőt is légy szíves kitölteni!

A jelentkezés folytatásához kattints az "Adatok elküldése" gombra!

Az adatkezelési tájékoztatóban foglaltakat elolvastam, megértettem, és az "Adatok elküldése" gomb megnyomásával hozzájárulok ahhoz, hogy személyes adataimat a tájékoztatóban megjelölt célból és feltételekkel az ijob.hu kezelje.

Ha a jelentkezésed alapján jó esélyed van a pozícióra, akkor  pár napon belül felhívunk a megadott elérhetőségeden (ha nem feleltél meg, arról email-ben értesítünk)

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658