Ezt a pozíciót már betöltötték.

Megbízónk Magyarország piacvezető toronydaru bérbeadójaként, szerviz szolgáltatást is nyújt, amelyhez legújabb toronydaru villanyszerelőjét keresi.

Te leszel az?

Kiemelkedő bér és egyéb kompenzációk?

Kiugró, fix fizetés, BKK bérlet, céges telefon, céges autó, amelyet akár haza is vihetsz, nem beszélve az üzemanyagköltségek támogatásáról. A fejlődni akarást nagyon nagyra értékeljük, de el is várjuk és ehhez hozzá is járulunk.

TDH Toronydaru Kft. - Villanyszerelő állásajánlat

Mit kínálunk?

Milyen feladatokat kell ellátni?

  • Kiemelkedő munkabért

  • Céges autót (“hazajáróst”) + üzemanyag támogatást

  • BKK bérlet támogatást

  • Betanítást, mentorálást

  • Természetesen munkavédelmi eszközöket, munkaruhát

  • Jól megközelíthető, parkolóval rendelkező és folyamatosan fejlődő munkahelyet

  • Családias légkört

Kijárni az adott építkezés helyszínére és az ott történő:

  • Szervizelését

  • Hibakeresését

  • Karbantartását a gépeknek

Te vagy a mi emberünk, ha:

Előnynek számít, ha

  • Legalább középfokú szakmai végzettséget szereztél villanyszerelésből  (szakma, OKJ)

  • Már van 1-2 év tapasztalatod

  • Önálló, de egyben csapatjátékos is tudsz lenni

  • Munkádra és önmagadra is igényes vagy

  • Jó logikai képességgel rendelkezel

  • Elektronikus vezérlésű hajtástechnikában való jártassággal

  • Erősáramú tanulmányokkal, tapasztalattal

  • Vezetői engedéllyel

  • Alpintechnikai végzettséggel

is rendelkezel.

Kik vagyunk mi?

A TDH Toronydaru Gépesítõ Szolgáltató és Kereskedelmi Kft. a magyarországi piacvezetõ toronydaru bérbeadó cégek egyike.
Jelenleg több, mint 60 különféle paraméterû korszerű toronydarut üzemeltetünk, 60-300 tm nyomatéki tartományban, 2,5-16,0 t maximális teherbírással, elérve a 75 méteres maximális gémkinyúlást is.

Amiről könnyen felismerhetõk vagyunk:
Csúcs nélküli, alacsony energiafogyasztású, csendes üzemű, gyorsan telepíthetõ, TEREX-COMEDIL (piros-fehér színû) toronydarukat üzemeltetünk.
Az üzemeltetés frekvencia-vezérelt hajtásokkal történik, így előnye a jelentős energia megtakarításon túl, hogy nincsenek indítási áramlökések.

xyz-ihs snippet="urlap-konyvelo-13ker"

Ha a jelentkezésed alapján jó esélyed van a pozícióra, akkor  pár napon belül felhívunk a megadott elérhetőségeden (ha nem feleltél meg, arról email-ben értesítünk)

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658