A multi környezet nem vonz, de azok a jellemzői, mint a 13. és 14. havi, illetve belépési bónusz igen?
A megfelelő munka-magánélet egyensúlyt csak rugalmas munkaidővel tudod elképzelni?
Szeretnéd, ha nem csak Te törődnél az egészségeddel, hanem a munkáltatód is? Méghozzá magán-egészségügyi ellátással?!

Évtizedes múlttal rendelkező beágyazott rendszerek és szoftverek biztonsági analízisével és fejlesztésével foglalkozó vállalatunkhoz keresünk Senior C++ fejlesztőt!

MIÉRT ÉRDEMES HOZZÁNK JÖNNÖD?

A pozíció részletei:

Törzsmunkaidő

Rugalmas:

10:00-18:00
vagy
8:00-16:00

Szükséges

Min. 5 év C++ fejlesztési tapasztalat
Senior szintű C++ (11/14/17) tapasztalat
Software tervezési minták (design patterns) ismerete
Tapasztalat több-szálas alkalmazás fejlesztésben
Modern kódolási standardok és metodikák ismerete (RAII, SOLID, stb.)
Tapasztalat C++ alkalmazások tervezésében, implementálásában és fenntartásában
Alapvető ismeretek a C++ (és std könyvtár) belső működésével kapcsolatban (smart pointers, guards, stb.)
Alapvető IT fogalmak ismerete (memory layouts, stack, reference counting, stb.)
Munkavégzéshez szükséges angol nyelvtudás
Csapatban való munkavégzés

Munkavégzés helye

XIX. kerület
(ingyenes parkolási lehetőség)

Mégsem Neked való ez az állás? Oszd meg barátaiddal, és segíts Nekik jó munkát találni!

Messenger

Gmail

Amit tőlünk kapsz:

  • Kiváló fizetést egyéb juttatásokkal kiegészítve

  • Teljesítményarányos 13. és 14. havi fizetést

  • Sign-in, belépési bónuszt (elköteleződés esetén)

  • Biztos, megbízható munkahelyi hátteret

  • Komoly szakmai fejlődési lehetőséget

  • Ambiciózus fejlesztői csapathoz csatlakozhatsz

  • Magánkórházban egészségügyi ellátást

  • Messziről történő bejárás esetén utazási támogatást

  • Céges telefont, laptopot személyes használatra is

  • Home office lehetőségét

  • Kellemes vállalati kultúrát

Téged keresünk, ha rendelkezel:

  • Min. 5 év C++ fejlesztési tapasztalattal

  • Senior szintű C++ (11/14/17) tapasztalattal

  • Software tervezési minták (design patterns) ismeretekkel

  • Tapasztalattal több-szálas alkalmazás fejlesztésben

  • Modern kódolási standardok és metodikák ismeretekkel (RAII, SOLID, stb.)

  • Tapasztalattal C++ alkalmazások tervezésében, implementálásában és fenntartásában

  • Alapvető ismeretekkel a C++ (és std könyvtár) belső működésével kapcsolatban (smart pointers, guards, stb.)

  • Alapvető IT fogalmak ismeretekkel (memory layouts, stack, reference counting, stb.)

  • Munkavégzéshez szükséges angol nyelvtudással

  • Csapatjátékos szellemmel

Mik lesznek a feladataid?

  • Egy nemzetközileg használt mobiltelefon szerviz szoftver fejlesztésében való részvétel

  • Napi szintű fejlesztésével kapcsolatos teendők ellátása

  • Funkciók implementálása, folyamatos aktualizálása, programkód dokumentálása, karbantartása

  • Nemzetközi fejlesztési projektekben való részvétel

  • A fejlesztések dokumentációja

Gyere, csatlakozz egy szuper csapatba, és légy Te is sikersztorink részese!

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795