Ezt a pozíciót már betöltötték.

Ha érdekelnek ehhez hasonló pozíciók küldd el nekünk önéletrajzod az info@ijob.hu email címre.

Kis csoportokban dolgoznál, és abban a munkafolyamatban vennél részt, ami a legközelebb áll hozzád?
Nálad is kikötés a work-life balance? Ehhez hozzátartozik az akár 100%-os home office?
Ez mind szép és jó… de teljes bejelentést és alkalmazotti jogviszonyt is szeretnél?

Akkor egymást kerestük!

Legyél Te az elsősorban információ-technológiai szaktanácsadó vállalatunk új Data Engineer munkatársa!

EZEKÉRT IS ÉRDEMES HOZZÁNK JÖNNÖD!

A pozíció részletei:

Törzsmunkaidő

H-P 9:00-17:30

Szükséges

Erős rendszerszemlélet

Tapasztalat a következő ismeretek legalább egyikében:
Informatikai műveletek, IT biztonság, IoT
Bármely SIEM / SOAR / adatelemző eszközzel kapcsolatban

Linux használata ne okozzon problémát
MS Office alapos ismerete
Kommunikációképes angol nyelvtudás

Munkavégzés helye

Budapest II. kerület

A teljes home office megbeszélés kérdése

Mégsem Neked való ez az állás? Oszd meg barátaiddal, és segíts Nekik jó munkát találni!

Messenger

Gmail

Amit tőlünk kapsz:

  • Alkalmazotti jogviszonyt teljes bejelentéssel

  • Nagyon jó, ambiciózus szakmai csapatot

  • Akár 100% home officeban történő munkavégzést

  • Biztos, megbízható munkahelyi hátteret alacsony fluktuációval

  • Cégünk családias, ezáltal nagyon kellemes vállalati kultúráját

  • Fejlődési és előrelépési lehetőséget egyaránt

  • Angol oktatást, illetve a munkakörhöz kapcsolódó különböző képzéseket

  • A munkavégzéshez szükséges laptopot és telefont

  • 3 hónap letelte után Swiss Medical Optimum csomagot (Eü. biztosítás)

  • Céges autót – megbeszélés kérdése

Téged keresünk, ha:

  • Erős rendszerszemlélettel rendelkezel

  • Van tapasztalatod a következő ismeretek legalább egyikében:

    • Informatikai műveletek, IT biztonság, IoT
    • Bármely SIEM / SOAR / adatelemző eszközzel kapcsolatba

  • A Linux használata nem okoz problémát

  • Alaposan ismered a MS Office-t

  • Kommunikációképes angol nyelvtudással rendelkezel

Előnyös számunkra. ha van tapasztalatod splunk, Python, vagy Apache Kafka használatában.

Mik lesznek a feladataid?

  • Splunk adatelemző platform implementációja / architektúra fejlesztés / adatelemzés az ügyfél igényei alapján

  • Konzultáció az ügyfelekkel

  • Dokumentáció

Gyere, csatlakozz egy szuper csapatba, és légy Te is sikersztorink részese!

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795