Project Description

Kis csoportokban dolgoznál, és abban a munkafolyamatban vennél részt, ami a legközelebb áll hozzád?
Nálad is kikötés a work-life balance? Ehhez hozzátartozik az akár 100%-os home office?
Ez mind szép és jó… de teljes bejelentést és alkalmazotti jogviszonyt is szeretnél?

Akkor egymást kerestük!

Legyél Te az elsősorban információ-technológiai szaktanácsadó vállalatunk új Data Engineer munkatársa!

EZEKÉRT IS ÉRDEMES HOZZÁNK JÖNNÖD!

A pozíció részletei:

Törzsmunkaidő

H-P 9:00-17:30

Szükséges

Erős rendszerszemlélet

Tapasztalat a következő ismeretek legalább egyikében:
Informatikai műveletek, IT biztonság, IoT
Bármely SIEM / SOAR / adatelemző eszközzel kapcsolatban

Linux használata ne okozzon problémát
MS Office alapos ismerete
Kommunikációképes angol nyelvtudás

Munkavégzés helye

Budapest II. kerület

A teljes home office megbeszélés kérdése

Úgy érzed ezt az állást Neked találták ki? Csatlakozz TE is csapatunkhoz!

Mégsem Neked való ez az állás? Oszd meg barátaiddal, és segíts Nekik jó munkát találni!

Messenger

Gmail

Amit tőlünk kapsz:

  • Alkalmazotti jogviszonyt teljes bejelentéssel

  • Nagyon jó, ambiciózus szakmai csapatot

  • Akár 100% home officeban történő munkavégzést

  • Biztos, megbízható munkahelyi hátteret alacsony fluktuációval

  • Cégünk családias, ezáltal nagyon kellemes vállalati kultúráját

  • Fejlődési és előrelépési lehetőséget egyaránt

  • Angol oktatást, illetve a munkakörhöz kapcsolódó különböző képzéseket

  • A munkavégzéshez szükséges laptopot és telefont

  • 3 hónap letelte után Swiss Medical Optimum csomagot (Eü. biztosítás)

  • Céges autót – megbeszélés kérdése

Téged keresünk, ha:

  • Erős rendszerszemlélettel rendelkezel

  • Van tapasztalatod a következő ismeretek legalább egyikében:

    • Informatikai műveletek, IT biztonság, IoT
    • Bármely SIEM / SOAR / adatelemző eszközzel kapcsolatba

  • A Linux használata nem okoz problémát

  • Alaposan ismered a MS Office-t

  • Kommunikációképes angol nyelvtudással rendelkezel

Előnyös számunkra. ha van tapasztalatod splunk, Python, vagy Apache Kafka használatában.

Mik lesznek a feladataid?

  • Splunk adatelemző platform implementációja / architektúra fejlesztés / adatelemzés az ügyfél igényei alapján

  • Konzultáció az ügyfelekkel

  • Dokumentáció

Gyere, csatlakozz egy szuper csapatba, és légy Te is sikersztorink részese!

Hogyan zajlik a kiválasztás?

Töltsd ki az űrlapot, kövesd az ottani utasításokat

A jelentkezésed elküldése után kapsz egy visszaigazoló email-t.

Ha a jelentkezésed alapján jó esélyed van a pozícióra, akkor pár napon belül felhívunk a megadott elérhetőségeden (ha nem feleltél meg, arról email-ben értesítünk)

Sikeres elbírálás esetén egy rövid, 20-30 perces személyes interjún veszel részt, hiszen fontos, hogy megismerjük egymást.

Ha az interjút követően szimpatikusak vagyunk egymásnak, akkor másnap már kezdhetsz is! (ha előző munkahelyeden köt a felmondási idő, akkor ezt is figyelembe tudjuk venni.)

Ha bármi kérdésed van, keress fel minket elérhetőségeink egyikén:

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795