Az egyik piacvezető cégnél töltenél be komoly vezetői pozíciót?
Meg sem kottyanna 21 ember munkájának a koordinálása?
Tetszene, ha a javadalmazásod nem merülne ki a magas munkabérnél, hanem egyéb béren kívüli juttatásokkal is díjaznánk a munkádat?

Akkor mi Téged kerestünk, Te pedig minket!

Itt az idő, hogy csatlakozz padlólapok, falicsempék, szaniterek, szerelvények és fürdőszobai kiegészítők értékesítésére szakosodott, nagy múltú vállalatunkhoz, és hogy Te töltsd be az Supply Chain Manager pozíciót!

EZEKÉRT IS ÉRDEMES HOZZÁNK JÖNNÖD!

A pozíció részletei:

Törzsmunkaidő

H-P 8:00-17:00

Szükséges

Minimum középfokú végzettség

Hasonló területen szerzett legalább 5 éves tapasztalat

Társalgási szintű angol nyelvismeret

B kategóriás vezetői engedély

Asszertív kommunikációs készség

Következetes, határozott jellem

Munkavégzés helye

Halásztelek

Mégsem Neked való ez az állás? Oszd meg barátaiddal, és segíts Nekik jó munkát találni!

Messenger

Gmail

Amit tőlünk kapsz:

  • Magas fizetés + bónusz

  • Béren kívüli juttatásokat

    • telefon
    • laptop
    • gépjármű

  • Nagyon jó, ambiciózus csapatot

  • Biztos, megbízható munkahelyi hátteret alacsony fluktuációval

  • Cégünk családias, ezáltal nagyon kellemes vállalati kultúráját

Téged keresünk, ha:

  • Rendelkezel legalább középfokú végzettséggel

  • Van hasonló területen szerzett legalább 5 év tapasztalatod

  • Angol nyelvtudásod a társalgási szintnek megfelel

  • Van B kategóriás jogosítványod

  • Képes vagy az asszertív kommunikációra

  • Következetes, határozott személyiség vagy

Előnyös számunkra, ha van szakirányú felsőfokú végzettséged is.

Mik lesznek a feladataid?

  • A raktár belső logisztikájának irányítása

  • 3 különálló csapat összefogása és fejlesztése

  • Fő központ alkalomszerű látogatása

Gyere, csatlakozz egy szuper csapatba, és légy Te is sikersztorink részese!

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795